Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Podczas wzwodu nie chce zejść skórka z napletka


Gość paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączam się do tematu ... dzisiaj byłem u lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do urologa , gdyż myślałem , że mam stulejke , jednak okazło się , że to po prostu zwężony napletek i szeroki żołądź nie chce przez niego przejść i lekarka kazała ściągnać mi spodnie i majty i naciągnęła go , nie powiem , że bolało bo w sumie nie bolało , ale to dziwne uczucie strasznie ... no i w sumie nic z tego nie wyszło , poszedłem do domu z wiadomością , że mam sobie go naciągać podczas każdej kąpieli , żeby schodził już zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak penis jest w stanie spoczynku to schodzi napletek normalnie dalej za żołądź, a jak stoi to podczas maksymalnego zwodu nie jest to przyjemne ściągnięcie napletka maksymalnie widać żołądź ale za niego już nie zejdzie ,mam pytanie skoro schodzi to stulejki nie ma chyba ? Bo schodzi ale podczas zwodu jest ciężko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość XDD ODPOWIEDZ
W dniu 24.07.2014 o 12:35, Gość Mati napisał:

Dołączam się do tematu ... dzisiaj byłem u lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do urologa , gdyż myślałem , że mam stulejke , jednak okazło się , że to po prostu zwężony napletek i szeroki żołądź nie chce przez niego przejść i lekarka kazała ściągnać mi spodnie i majty i naciągnęła go , nie powiem , że bolało bo w sumie nie bolało , ale to dziwne uczucie strasznie ... no i w sumie nic z tego nie wyszło , poszedłem do domu z wiadomością , że mam sobie go naciągać podczas każdej kąpieli , żeby schodził już zawsze.

i jak już wszystko okej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×