Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Bóle podbrzusza, silne bóle żołądka i wątroby, wyrostek?


Gość Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku miewam bóle z prawej strony podbrzusza. Najczęściej krótkie ukłucia, zdarzają się ataki w nocy, wtedy czuję ostry ból przez kilkanaście minut. Ginekolog wykluczył choroby kobiece. Wynik USG nic nie wykazal, wszystko ok. Wyniki krwi sprzed miesiąca są dobre, OB-6. Od miesiąca dołączyły do tego silne bóle żołądka i wątroby. Ciągle jest mi niedobrze ale nie wymiotuję. Często boli mnie cały brzuch, mam stwierdzone wrażliwe jelito. Mam skierowanie na gastroskopię i kolonoskopię ale panicznie się boję i raczej nie dam rady. Nie mam problemów typu zaparcia czy rozwolnienia. Czy te bóle to może być jednak wyrostek? (Moja siostra ma wycięty i też nie miała typowych ataków a teraz ma spokój z brzuchem) Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Objawy zapalenia wysrostka robaczkowego są często nietypowe. W ostrym stanie zwykle występują zmiany w badaniach krwi, wymioty, gorączka. To co Pani opisuje może być wynikiem zapalenia jelit lub wynkiem zespołu jelita drażliwego. Do dalszej diagnostyki niezbędna jest gastro i kolonoskopia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo proszę o odp ma bóle z prawej strony jakieś 15 może 20cm od pępka w prawo jakby też niżej boli niewiem czy to promieniuje bo też jakby niżej boli jakby kluje czasem i promieniuje w prawo boli też cały pas i plecy mam luźne stolce troche mdłości ust jamy brzusznej ok badanie krwii ob i reszta ok mocz ok bardzo się boję co to może być bardzo mi to przeszkadza na codzień trwacto od miesiąca bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×