Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Naprężona skóra po operacji wędzidełka


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie co do operacji wędzidełka. Ledwie wczoraj miałem je wydłużane... Ale mam kilka pytań. Czy możliwe żeby lekarz coś spartaczył? Bo dziwnie teraz wygląda. Kiedy ściągam napletek żołądź i ta część skóry która go okrywa w czasie spoczynku jest dziwnie naprężona i jakby lekko przesunięta. Jeśli można proszę o zdjęcie penisa po wykonaniu takiej operacji w celu porównania. Mam też pytanie co do zajmowania się nim po operacji. Lekarz wyznaczył wizytę kontrolną za 8 dni (przyszły wtorek) i kazał jedynie ściągać napletek. Przepisał również antybiotyki i płyny. Ale czy to wszystko co mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy zawsze jest tak że tydzień po operacji usunięcia stulejki nie mogę ściągnąć napletka poza żołądź? Zabieg miałem dokładnie 7 dni temu i ciągle nie mogę ściągnąć napletka. Czy możliwe że chirurg który mnie operował popełnił błąd? Czy da się to jeszcze jakoś wyćwiczyć i czy jak ściągnę na siłę napletka poza żołądź nie będzie jakiś powikłań? Proszę o odpowiedź. Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam pół roku temu miałem zabieg wędzidełka, początkowo wydawała sie to stulejka ale lekarz zmienil zdanie, teraz juz normalnie funkcjonuje ale martwi mnie jedna rzecz.Otoż gdy ściągam napletek i chce albo zalozyc prezerwatywe albo od razu sie kochac z partnerka lub jestem np w niej to mi skórka bardzo schodzi na dol az za bardzo i pzoneij mam cale czerwone i w ogole podczas sexu nieraz trace doznania, bo nie mam polaczonego napletka ze skorka teraz przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×