Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Jakby wgłębienie piersi


Gość Asia

Rekomendowane odpowiedzi

Moja przypadłość jest podobno ciekawa... byłam u 4 lekarzy i wszyscy twierdzą, że pierwszy raz coś takiego widzą. Zaczęło się od przeprowadzki. Podczas układania rzeczy na górnej półce (podniosłam wysoko ręce)poczułam dziwne rwanie pod lewą piersią - tak jakby ktoś mnie pociągnął od środka. Oglądnęłam to w lustrze i... jak podnoszę rękę do góry, to moja pierś jest od góry do dołu wgłębiona - tak jakby podzielona na pół (idzie taka kreska). Nie mam wybroczyn, a skóra jest niezmieniona. Potem zaczęło to schodzić w dół - tyle, że tutaj wygląda to inaczej - idzie taka zgrubiała linia pod piersię i widać ją przez cały brzuch (kończy się w okolicach jajników). Wygląda to jak zgrubiała żyła. Jest to tuż pod skórą i przy normalnych ruchach np. podnoszeniu ręki do góry, obracaniu się lub zwykłym wyprostowaniu pleców, ciągnie mnie boleśnie (najmocniej po żebrach pod piersią). Byłam u ginekologa, lekarza rodzinnego i dwóch chirurgów. Nie wiedzą co to jest. Nikt z nich jeszcze czegoś takiego nie widział. Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Napisz jak Już będziesz wiedziała co to jest. Ja mam podobne. Jak byłam na usg piersi pani doktor powiedziała że pierwszy raz widzi coś takiego i ona nie uznała by tego za nic groźnego. Jednak ja się bardzo denerwuje. Będę wdzięczna z odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, nie wiem czy wątek jest nadal ciągnięty, ale ja równiez mam coś takiego, odwiedziłam kilku lekarzy, robiłam usg piersi(wynik prawidłowy bez zmian), niby nic nie widać i nikt nie wie skąd to jest, a zrobiło mi się również podczas wysiłku fizycznego, jeden z lekarzy ocenił to jako *dziwny niespotykany przypadek*, jakby wam jakiś lekarz postawił diagnozę dajcie znak bo chyba trzeba coś z tym robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×