Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek pod sutkiem u mężczyzny


Gość Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 20 lat i bardzo dręczący mnie problem.Od razu napisze moje wyniki badan. Testosteron : 6.08 ng/ml 3-10.6 granica Prolaktyna : 13.6 ng/ml 1.5-19 granica Estradiol : 42.1 pg/ml 0.0-62.0 granica Tłuszcz odkłada mi się nie tam gdzie powinien, bo na piersiach, udach i pośladkach. Moje sutki są w kształcicie stożka i czuć pod nimi guzek. Mam 185 cm wzrostu, a ważę 72 kg. Moje pośladki są wypukle i miękkie jak galareta bardzo nieestetycznie to wygląda, a moje kości biodrowe i miednica jest szeroka. Mam taka budowę odkąd pamiętam, zauważyłem to w gimnazjum, myślałem ze z tego wyrosnę ale oprócz tego ze urosłem nic się nie zmieniło. Załączam zdjęcia : Sutki : http://postimg.org/image/wpaqzitxx/ http://postimg.org/image/r2ee21rf9/ Czy moje wartości mimo to ze mieszczą się w granicy są prawidłowe ?I czy wysoki poziom estradiolu mógł spowodować u mnie takie kształty ?I czy da się jakoś zmniejszyc u mnie poziom estradiolu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 13 lat. Gdy tylko się dowiedziałem, że mam guzka pod sutkiem to się przestraszyłem i zacząłem wymyślać różne teorie. Jedną z nich było to, że to jakaś poważna choroba, bo ten guz zaczął rosnąć, ale po paru dniach zaczął maleć i postanowiłem zobaczyć na necie co to jest. Ale jak żę dowiedziałem co to jest, to mi ulżyło. Dzięki wam za info!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Mam na imię Michał i mam 14 lat . Jakoś 2 tygodnie temu wyczułem u siebie pod prawym sutkiem taką kulkę (pod skórą) boje się że to jest nowotwór albo ginekomastia . Co mam zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×