Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Przewlekłe zapalenie łokcia tenisisty


Gość ewa

Rekomendowane odpowiedzi

Leczenie zachowawcze jest długotrwałe i wymaga modyfikacji codziennych aktywności, ale w około 90% okazuje się skuteczne. Jednak część pacjentów nie może lub nie chce modyfikować codziennych aktywności oraz oczekują maksymalnie szybkiego powrotu do sportu amatorskiego lub zawodowego. Dla tej grupy pacjentów wskazane jest zastosowanie iniekcji osocza bogato-płytkowego celem przyśpieszenia naturalnych procesów naprawczych. W skrajnych przypadkach wszystkie wymienione powyżej metody lecznicze mogą okazać się niedostateczne. Wtedy to pacjent zostanie skierowany na leczenie operacyjne. Polecam magellansystem, na facebook /magellanCZM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Martyna Dobrzańska Kraków

Witam wszystkich, a czy ktoś z Państwa leczył się elektroterapią? Znalazłam gabinet rehabilitacji z Krakowa RehaPrro w którym stosują tego typu leczenie. Na kilku formach znalazłam nawet opinię, że jest to skuteczna metoda. Jesli ktoś ją stosował to prosiłabym o opinię. Z góry dziękuję. Pozdrawiam Martyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż borykał się z problemem łokcia tenisisty. Na początku problem zlekceważył jednak kiedy ból stał się na tyle silny, że nie mógł właściwie normalnie funkcjonowac, zdecydował się na skorzystanie z wizyty u specjalisty. Kolega z pracy polecił mu przychodnię osteo-med na Ursynowie. Mąż został poddany serii 5 zabiegów fali uderzeniowej i problem jak narazie zniknął. Teraz korzysta z zabiegów terapii manualnej u p. Łukasza - osteopaty w tamtejszej klinice jak tylko odczuwa dolegliwości bólowe pleców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w problemach przysporzonych przez łokieć tenisisty pomógł laser wysokoenergetyczny oraz rehabilitacje na, które uczęszczałem do centrum rehabilitacyjnego Kimed w Wawie. Kilka zabiegów i ból ustał a ręka powróciła do sprawności. Najważniejsze aby wyeliminować stan zapalny ścięgien i pochewek w łokciu w czym własnie pomaga terapia laserem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bardzo pomógł na podobny ból zabieg z fali uderzeniowej. Miałem to robione na Słomczyńskiego 12. Sam zabieg był raz na tydzień, więc z niczym mi nie kolidował, nie był zbyt przyjemny, ale za to bardzo dobrze pomógł, bo nie przestało boleć. Sprawdź sobie na rehabilitacje.org i szukaj może czegoś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2011 o 13:35, Gość Krystyna napisał:

Ta choroba wraca po zastrzykach, blokadach.Mialam ten problem w obu rekach.Prawa zoperowano mi prawie rok temu, przez pierwsze dwa miesiace bylo zle,ale teraz nie narzekam.W tej chwili mija miesiac po operacji lewej reki i z dnia na dzien jest lepiej.Moge tylko powiedziec nie czekajcie!

Witam. Jestem studentką fizjoterapii, pisze prace na temat ,,Łokcia tenisisty" , czy mogę liczyć na jakiś wywiad odnośnie przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wa takim wypadku warto sobie zerknąć tutaj https://rehab-gdansk.pl/lokiec-tenisisty-czym-jest-i-jak-go-leczyc/ . Macie tam  bowiem naprawdę ciekawy artykuł, jeśli chodzi o łokieć tenisisty. Można się tam bowiem dowiedzieć na temat przyczyn, czym w ogóle jest takie schorzenie oraz jak je leczyć. Znajdziecie tam wiele ciekawych informacji, porad i wskazówek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×