Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Obrzęk i ból penisa oraz białe krostki


Gość Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 18 lat ostatnio byłem u swojej dziewczyny na urodzinach doszło miedzy nami tam to kontaktu fizycznego .Teraz mam bardzo bolącego penisa jest na nim bardzo dużo skóry w okolicach napletka która nie chce się naciągnąć na niego mam także białe kropki na nim bardzo źle się z tym czuje bardzo boli nie mam większych kłopotów z oddawaniem moczu proszę o pomoc nigdy nie mialem takich problemów po stosunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wyprysk kontaktowy (uczulenie) spowodowane np. lateksem. Może to być również grzybica lub inna zmiana. Musisz koniecznie udać się do lekarza. Masz 18 lat, więc możesz iść sam prywatnie. Polecam urologa. Ewentualnie urolog skieruje cie do dermatologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, udaj się do lekarza - urologa badz dermatologa-wenerologa. ja bym podejrzewal (po skapym opisie, bez obejrzenia) infekcję gonokokową (czyli rzeżączkę) - świadczyć o tym mogłaby cuchnąca wydzielina (zapach zdechłych ryb). idz do lekarza - powinien wziac wymaz z cewki, ew. tych bialych nalotow. w przypadku rzeżączki wystarczy antybiotyk, i to żaden wymyślny. napisz co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz

Te białe krostki potocznie nazywa sie prosakami. Są na nie maści, np.szałwiowa lecz nie każdemu pomaga. Te krostki posiada ok 10% meżczyzn. Najlepszym sposobem usunięcia ich są lasery (popatrz na różnych stronkach). Sam to mam i powiem szczerze ze nie jest to zbyt przyjemne. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio dziewczyna poraz pierwszy w życiu doprowadziła mnie reką do orgazmu.od tego czasu skóra nie nachodzi mi na penisa.czały czas nie tylko podczas wzwodu.co mam robic???prosze wszystkich o rade.to niby nie boli ale czuje wielki dyskonfort.jak to tak chdzic jakbym ciagle uprawiał seks.i miec cały czas wystającego zołędzia?prosze o odpowiedz i rady z góry dziekuje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam podobny problem. Od jakiegoś czasu skóra na moim penisie tuż przy napletku jest lekko zaczerwieniona i spuchnięta. Przy tym mam problem z naciągnięciem skóry na napletek, bo boli, tak jakby skóra się skurczyła&#8230*W miejscu gdzie skóra jest zaczerwieniona i opuchnięta zauważyłem drobne białe krostki nie ma ich wiele. Mam 25lat nie wiem, co jest grane???? Można na to jakoś zaradzić maścią lub domowymi sposobami czy konieczny jest lekarz?? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem otóż obudzilem sie w nocy z bólem penisa jak patrze na niego to wszystko w porządku, czuje w srodku ze strasznie mnie boli i szczypie to juz trwa pare godzin myslalem ze przejdzie co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×