Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zakrzep wokół napletka


Gość paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pewnego dnia załatwiałem sie i wycisnełem resztki moczu a penis był wtedy w zwodzie i strasznie mnie zapiekło w wędzidełku a mianowicie taka mała wyczuwalna chrząstka i po tym wdało sie zapalenie cewki moczowej i po tej infekcji powstał zakrzep wokół napletka przypominający pierścień idący od wędzidełka.Byłem u urologa i zalecił mi smarować to miejsce żelem LIOTON 1000.Zaczełem smarować już drugą tubke żelu a problem jak jest tak jest.Borykam sie z tym już 5 miesiecy.Wcześniej brałem antybiotyki i leki.W zwodzie nie idzie wytrzymać poniewaz zakrzep jest o wiele większy.Nie moge sie kochać ponieważ mam problem z założeniem prezerwatywy.Straszny odczuwam ból ponieważ zakrzep jest wokoł jakby zyła idaca wokół napletka i także na wprost.Gdy wracam napletek to stawia opór napina sie ten zakrzep.Urolog mnie odprawił i powiedział ze nic z tym juz sie nie da zrobić,ze pozostanie juz do końca.Mam smarować zelem i za 2 miesiace przyjść ale ja nie moge czekać.Cy jest jakaś jeszcze możliwość żeby pozbyć sie zakrzepu?Cokolwiek bo nie daje mi to spokoju.Nie wiem jakiś inny żel,lek,laser,no obojetnie co aby był zdrowy bo uwieżcie jest mi naprawde nie do śmiechu.Pomóżcie!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×