Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzek na małym palcu u ręki


Gość Magda Bydgoszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magda Bydgoszcz

Od kilku miesięcy na małym palcu mam guzek, który powoli rośnie został już raz wycięty bez skutku. Teraz jest wypalany i rana zaopatrzona jest Bactigrastem wycinek został przebadany wynik zapalenie tkanki podskórnej. Proszę o radę co dalej z tym robić początkowo myślano,że to naczyniaczek ponieważ też z momentem lekkiego urazu bardzo mocno krwawi. Wielkość jest ok. 1 cm nie boli. Czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daria Karatysz z rodzinom

Muja tata ma rane na palcu i nieriem co mam robici moja mama poradziła mojemu tacie aby poszedł do lekarza ale muj tata robi wczystka po swojemu. Czyli chozi z tym palcem owinientym w papier do higieny intymnej. Mojemu tacie ciongle leci kref morze mi ktosi pomorze prosze boje sie o stam mojego taty.Jesili bendzie taka morzliwosici o pomoc to prosze przysyłaci wiadomości na numer gg. Ja mam 13 lat i prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały guzek na palcu u ręki na stawie.Jest miękki i nie boli.Dr dermatolog powiedziała mi ,ze to jest reumatyczne.Maść nie pomogła.Co mam przykładać,aby ten guzek wchłonoł.Proszę o pomoc,jeśli jest to możliwe,proszę wiadomość napisać Z poważaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie mam problem u reki lewej na palcu opuszka od kilku miesiecy ma taki guzek.myślalem ze to jakaś z początku zwyczjna krosta bo byl ropień podskurny, ale po pewnym czasie to troche zaschło i zrobił sie strupek .i wziołem igłe i to podważyłem i potem pęsetą pociągnołem taki w postaci kozen z jajeczkiem .i z powrotem mi sie to zrobiło co to może być mili panstwo prosze z powazaniem o odpowiedz z gury dziękuje wam i pozdrawiam was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×