Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sztywny i twardy penis


Gość Bogdan

Rekomendowane odpowiedzi

Mój penis podczas wzwodu jest bardzo sztywny i twardy, w pozycji do góry na podbrzusze, mam 37 lat i jest to problem odkąd sięgnę pamięcią. Mam żonę i dwójkę dzieci ale życie seksualne nie układa się raczej normalnie przez tą moją dolegliwośc, tzn. obwiniam siebie za to i się denerwuję przy tym przez co szybko dochodzę( po 2-5 min.). Słyszałem ze jest to choroba Perioniego czy jakoś tak ale to nie zmienia faktu ze nic nie wiem na tamat mojej dolegliwości bądz choroby. Prosze o pomoc, czy można to leczyc, czy jest jakaś szansa? Co mam robic??? Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niemazaco

Twardy członek jest chorobą bardzo groźną i niestety bardzo częstą: stanowi jedną z głównych przyczyn śmierci. Według statystyk u ludzi występuje ponda sto różnych odmian raka, określanych według narządów lub tkanek, w których powstają. Rak jest złośliwym nowotworem układu moczowo-płciowego, który atakuje mężczyzn powyżej 15 roku życia. Warunki anatomiczne i fizjologiczne sprzyjają rozwojowi raka i utrudniają jego leczenie, ma ona bowiem bardzo złożoną budowę. Jej wnętrze to splot kanałów, kanalików i naczyń krwionośnych, krwionośnych poza nimi prostata zawiera część cewki moczowej i nasieniowód. Nie wykazano istnienie dziedzicznej predyspozycji do zachorowań na raka. Mimo to, jeżeli w rodzinie występowały przypadki tego raka we wcześniejszych pokoleniach, wskazane jest okresowe badanie lekarskie. Pierwszym objawem raka jest zwiększone członka i jego stwardnienie. Nie ma specjalnego leczenia właśnie tego raka i dlatego stosuje się metody przyjęte przy innych nowotworach. Leczenie prowadzi urolog. W zaawansowanym raku polega ono na chemioterapii w połączeniu z radioterapią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×