Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zabieg usuwania hemoroidów w szpitalu


Gość Anna

Rekomendowane odpowiedzi

W środę zauważyłam krwawienie z odbytu dość obfite wystraszyłam się i jak najszybciej udałam do szpitala. Tam na początku poinformowano mnie, że nie ma proktologa i najprawdopodopniej nic z tym nie zrobią, następnie lekarz pełniący dyżur zbadał mnie przy innych 6 osobach (najprawdopodobniej pielęgniarkach bądź lekarka) będących w gabinecie co było bardzo krępujące i wprowadziło mnie w stan lekkiego szoku. Badanie trwało ok. 30 sek. następnie poproszono mnie o jak najszybsze przejście na inną sale, nie wytłumaczono mi nic lekarz jedynie powiedział, że poczuję dwa ukłucia a później wszystko już będzie dobrze. Ja za bardzo nie wiedziałam co robić, ponieważ pielęgniarka bardzo mnie pośpieszała. Zabieg trwał ok. 3 - 5 min. był bardzo bolesny czułam się fatalnie ledwo stałam na nogach a pielęgniarka powiedziała, że zapomniała mi dać do wypełnienie zgody i muszę podpisać ją po zabiegu. Kiedy przeszłam do gabinetu lekarz przekazał mi tylko repceptę i kazał skonsultować się z proktologiem, przepisał jedynie detralex nie otrzymałam nic pprzeciwbólowego (dobrze, że w domu miała ketonal forte) ani nic co rozmiekczyłoby kał i ułatwiło wydalanie. dwa dni po zabiegu dostałam 40 stopniowej gorączki dopiero po wezwaniu lekarza otrzymałam antybiotyk i wszystkie leki , które teraz ułatwiają mi wypróżnianie. Jak zachować się w takiej sytuacji? Czy lekarz zachował się odpowiednio? Nawet nie uzyskałm informacji po jakim czasie rana powinna się zagoić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×