Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sposoby na przedwczesny wytrysk


Gość Karol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Moje imie to Karol Mam problem z wytryskiem podczas stosunku mianowicie gdy zaczynamy z Zona gre wstepną ja juz wchodze w stan pobudzenia i jak tylko zaczynamy stosynek po ok minucie dochodzi do wytrysku czy sa na to jakies rady.... wiem ze na allegro jest duzo takich swuplementów ale nie chciałbym sobie jakos zaszkodzic , bo nigdy nie wiadomo co do konca sie kupuje na allegro!! *Bardzo prosiłbym o jakąś masc, tabletki spowalniajace wytrysk a jednoczesnie nie szkodzące!! Podzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie doktorze mam takie pytanko chodzi mi oprzedwczesny wytrysk czy jest na to jakaś metoda rada szybko kończe czasami troszke dłuże ale to niczym się nie różni jeśli chodzi o czas stosunku nie mam partnerki ale uprawiam sex czy to może być problem? jak często powinno się uprawiac sex żeby to zwalczyć ten przedwczesny jest na to metoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często przedwczesny wytrysk może być spowodowany nieregularnymi stosunkami z różnymi partnerkami. Reguluje się z reguły ten problem, gdy stosunki odbywają się dość regularnie z reguły ze stałą partnerką. Prostym sposobem opóźniającym wytrysk jest zastosowanie żelu lub aerozolu ze środkiem znieczulającym (np. Lignocainum). Środki takie są dostępne na receptę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lignocainum nic ci nie pomoze,masc emla natomiast bardzo.Jest wiele opinii ze moza zabardzo znieczulic-nic podobnego.Jej minus to cena,zreszta jak kazdego produktu na ta przypadlosc.Polecam lekture http://przedwczesny-wytrysk.waw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są sposoby. Jak mi nie pomagały tabletki, ani ćwiczenia to wziąłem się za czytanie w internecie. Znalazłem info o kremie znieczulającym swiss medical, który bardzo tanio od razu kupiłem na stronie naporost.pl i teraz jestem z niego bardzo zadowolony. Wystarczy, że chwilę przed stosunkiem posmaruję członka tym kremem i wytrzymuję dużo dłużej niż dotychczas. Z czasem penis sam nauczył się opóźniać wytrysk, ale bez kremu kupionego na naporost by się nie obyło. Polecam i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×