Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból ręki oraz dziwny ślad na wewnętrznej stronie ręki pomiędzy łokciem a nadgarstkiem


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch tygodni mam lekko rwący i mrowiący ból ręki pomiędzy nadgarstkiem a łokciem lewej ręki (jestem praworęczna), napoczątku myślałam że przygniatam tę rękę podczas snu ale wczoraj odkryłam coś dziwnego, a mianowicie ślad, w momencie przekręcenia reki żeby pokazać jej wewnętrzną stronę na części pomiędzy łokciem a nadgarstkiem mam ślad który wyglada jak rowek, zmarszczka, tak jakby ktoś nitkę wciskał mi w skórę (tylko tak obrazowo moge to opisać) no i pokazał sie na końcu tego śladu mały siniak, pozatym często czuję w dłoni mrowienie. Wiem że to brzmi może śmiesznie ale może ktoś sie spotkał z takim przypadkiem, bo nie wiem czy brać to na poważnie i udać sie do lekarza czy zbagatelizować te objawy i czekać aż samo przejdzie, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam tak jak Wy. dodatkowo nie moge zgiac do konca i wyprostowac reki. Nie wiem od czego mi sie tak porobilo, ale podejrzewam dwie przyczyny jesli chodzi o mnie. 1. Pracowalem w przedzien ciezko fizycznie. 2. Zasnalem z glowa na ramieniu a reszta czyli dlon i przedramie zwisala mi z lozka przez kilka godzin bezwladnie. Rano wstalem i nie moge wyprostowac reki ani zgiac. Dodatkowo kiedy chce obejrzec wewnetrzna strone to uczucie jakby mi skore rozrywalo wewnatrz. Okropne uczucie. Myslalem, ze samo mi przejdzie. Chodzilem tak dwa tygodnie, nie poszedlem do lekarza. Zaczalem czytac fora i dowiedzialem sie o pewnym leku na recepte. Lek przeciwzapalny i przeciwbólowy. Jestem na nim od 4 dni i powoli zaczyna mi mijac. Diclac 50 mg. Kozak lek. Ja po nim jestem troszke ospaly, ale mi sie wydaje, ze jest wart efektow. Poczytajcie sobie o nim. Życzę zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×