Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Klujący ból brzucha po operacji pęcherzyka żółciowego


Gość Agata30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 23 września miałam operacje wyciecia pęcherzyka(metodą tradycyjną) w którym było osiem duzych kamieni. Od ponad tygodnia jestem już w domu, do wyjecia mam jeszcze dren kera, który został zamknięty dzień przed moim wyjsciem do domu. Czułam sie dobrze do tego czwartku kiedy to dopadł mnie okropny ból który w przyblizeniu mozna porównać do rodzaju kolki w prawym boku, ból sie czasem przemieszcza w okolice drenu, ale najczęściej jest na skraju prawego boku blisko pleców. Ciało boli takze w tym miejscu pod uciskiem palców, ale najbardziej doskwiera przy oddychaniu, a oddycha się cały cza przecież.Boli mnie także jak juz mówiłam miejsce wylotu drenu kera. Tak wcześniej nie było, co bardzo mnie martwi, wizyte kontrolną mam w środe, ale jestem juz umęczona tymi dolegliwosciami, od trzech dni jestem tylko na sucharkach. Nie wiem czy czymś podtrazniłam wątrobe, wcześniej przez kilka dni jadłam dżem ze sliwek do bułki z masłem, a dzień przed bolesciami barszcz czerwony bez śmietany. Nawet jesli to podraznienie to dlaczego utrzymuje sie tak długo, nie pomaga nospa, sylimarol, ani pyralgina, przestałam wiec brać leki bo nie ma to sensu. Miałam nadzieje że wszystko bedzie dobrze i bez komplikacji, w szpitalu czułam się dobrze i ten tydzień w domu też, myslałam że pójde do szpitala tyko na usunięcie drenu i będę wracac do zdrowia w domu. Bardzo się boje że każą mi zostac w szpitalu i że to może byc cos powaznego. Przepraszam za swoje czarnowidztwo i ogólny ton pesymistyczny, ale jestem juz psychicznie zmęczona. Bardzo prosze o odpowiedź, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma Pani taką możliwość można z lekarzem skontaktować się wcześniej. Trzeba wykonać jeszcze usg, żeby sprawdzić co jest przyczyną bólu. Trudno przewidzieć czy zajdzie konieczność ponownej hospitalizacji. Wszystko zależy od wyników badań oraz decyzji lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×