Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z penisem - w spoczynku jest on bardzo małych rozmiarów


Gość pacjent

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam 20 lat i od zawsze problem z penisem, mianowicie w czasie w spoczynku jest on bardzo malych rozmiarow i dziwnie wyglada natomiast w czasie wzwodu wszystko wyglada normalnie. Bylem z tym u urologa, mialem robione usg i lekarz stwierdzil ze wszystko jest w porzadku, ze zarowno rozmiar jader jak i penisa miesci sie w normie (bałem się, ze to hipogonadyzm). Ja jednak nie podzielam jego zdania, owszem w stanie wzwodu wszystko jest ok, ale w zwyklych sytuacjach po prostu wstydze sie wejsc pod prysznic, zalatwic w toalecie, isc na basen. Wszyscy ludzie wokolo golym okiem widza, ze cos jest nie tak, a urolog stwierdzil, ze szukam dziury w calym. Niejednokrotnie korzystalem z prysznicy czy to w pracy, czy w klubie sportowym i zawsze stawalem sie obiektem drwin i docinek. Nawet wstydze sie przebierac wsrod innych ludzi, bo bedac nawet w samych majtkach golym okiem da sie zauwazyc moj problem. Lekarz stwierdzil, ze wszystko jest w normie i nie mam czym sie martwic. Nie rozumiem tego, skoro widze, ze cos jest nie tak, wszyscy wokol rowniez. Dodam jeszcze, ze w wieku 5 lat mialem przepukline lewostronna, tzw. wnetrostwo. Jesli pomocne okaze sie umieszczenie zdjec penisa w stanie spoczynku i wzwodu (co obrazuje duza roznice w jego dlugosci, szerokosci i wygladzie) to przesle je, jesli tylko mogloby to pomoc w jakielkowiek radzie czy nawet wstepnej diagnozie. Prosze o pomoc, w miare mozliwosci, do jakiego lekarza jeszcze moge sie udac? Co moge zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwięcej informacji na temat penisa znajdzie Pan na stronie http://www.penis.com.pl/ Tam zawarte są wszystkie informacje na temat wielkości (odchylenia od normy, jak mierzyć), a także opisane są zabiegi pogrubienia lub wydłużenia penisa. Jeśli psychicznie czuje się Pan niezadowolony z wielkości swojego penisa może pan po konsultacji z chirurgiem plastykiem poddać się różnego rodzaju zabiegom. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×