Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guz lub krwiak po lewej stronie nad skronią


Gość Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Od okolo tygodnia mam guza o srednicy 2 cm w okolicy skroni moze troszke wyzej (na wysokosci czola). Nie wiem czy to napewno guz,bo w tym miejscu nic sobie nie stuklem. Wydaje mi sie ,ze w tym guzku jest cos w stylu krwi. Ten guzek jest srednio twardy i zaczerwieniony. Jezeli poruszam ow guzka to po chwili miekczeje a po chwili znow staje sie twardszy.Ta narosl mnie w sumie nie boli ale znieksztalca mi troche ksztalt głowy. Prosze o udzielenie mi jakiejs wskazowki Dziekuje z gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja mam to samo taki sam guz ..byłam wczoraj w nocy u lekarza na pzreciwko szpitala dziecięcego i pani doktor nie potrafiła stwierdzić co to jest*/.. stwierdziła ze to uderzenie kiedy ja sie o nic nie uderzyłam..podsuwałam jej pomysł ze to moze kleszcz ale to też nie jest kleszcze bo pani doktor stwoerdziła ze to nie sezon na kleszcze dała mi tylko karteczke ze mam kupic tribiotic i tylko to smaruje tym czyms i niepomaga..niewiem co to jest..normlanie zaczynam wpadać w panikę...*/*/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomina to trochę krwotok podtwardówkowy lecz ręki sobie uciąć nie dam - nie jestem lekarzem. mój Tata ma taki sam, powstał w wyniku uderzenia, lecz może nawet nie pamiętacie kiedy się o coś uderzyliście, gdyż może to wystąpić, ujawnić się nawet po kilku latach czy nawet po urazie w razie większego stresu, z tego co obserwuję jest to niegroźne i radzę tego nie drażnić, możecie czasami pisać jak się czujecie, czy pojawia się zmęczenie, osłabienie, zaburzenia koncentracji, z tego co wiem mój Ojciec ma to już chyba z rok - jak nie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×