Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Dwa guzki na podniebieniu twardym


Gość Bartosz S.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od prawie 2 lat mam 2 guzki na podniebieniu twardym (ktore jakby przylegaly do siebie), golym okiem sa niewidoczne jednak pod palcem wyraznie je czuc (czasami odczuwam wrazenie jakby byly bardziej wypukle tzn bardziej wyczuwalne a raz mniej), przy dotyku nie bolą, poza tym niemal że codzinnie odczuwam silne bóle głowy dlatego chcialbym sie dowiedziec gdzie mam sie udac aby zrobic szczegolowe badanie czy nie sa one złośliwe? Dodam ze leczylem sie u neurologa na wczesniej wspomniane bole jednak szereg badan nic nie wykazal. Mialem robiona tomografie glowy z kontrastem, ktora tez nic nie wykazala. Tym bardziej martwie sie teraz czy moze juz nie mam przerzutow poniewaaz od ponad 2 tygodni meczy mnie straszny bol w nadbrzuszu ktory zaczal sie od ostrej biegunki ktora wyleczylem Ediex*em oraz lucadofil*em jednak bol pozostal ktiory moge okreslic jednym slowem jest agoniczny mamm 21 lat i placze z bolu> Ostatnioo skonczylo sie to tym ze wyladowalem kilka razy na w szpitalu na izbie z czestoskurczem serca. Lekazre za kazdym razem robili mi badanie krwi oraz dawali relanium i ketanol przeciwbulowo. W tym rze ze to pomaga tylko na 2 max 3 godziny i wszystkozaczyan sie od nowa mialem robione usg brzuch i nic nie wykazalo. Na dodatek nie chca mnie przyjac na odzial i odsylaja nie z akazdym razem do domu a ja juz ledwo zipie bol jest okropny! Nie moge wytyrzymac juz! Pomocy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POza tym zapomnialem dodac ze caly czas sie trzese doslownie jak galareta :( ine moge tego opanowac czuej sie naprawde bardzo zle nigdy ze wszystkich wymienionych wyzej objawow nie mialem :( :( dzisiaj plakalem juz z nerwow ktore mnie zrzeraja i moja cala rodzine??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 21 lat, od 2 lat mam na podniebieniu niemal ze ze soba sie stykajace dwa guzki mniej wiecej wielkosci polowki grochu. Gołym okkiem sa one niedostrzegalne, jednak jezykiem wyraznie je wyczuwam, takze palcem mozna je wyczuc na dodatek od kilku lat bardzo boli mnie glowa tylko po stronie tych gozkow, raz sa bardziej wyczuwalne a raz mniej (minimalna roznica). Kiedy je dotykam nie bol,a sa twarde i to mnie martwi poniewaz slyszalem ze jak nie boli to moze to byc zmiana nowotworowa. chodzilem ponad rok do neurologa i bralem leki nie wiedzac co mi jest wszystkie badania wychodzily dobrze mialem nawet tomografie glowy i tez nic nie wykazala. bylem u jednego laryngologa to mi powiedzial z ejestem przewrazliwiony i dal mi skierowanie do poradni zdrowia psychicznego, normalnie nie wiem czy sie smiac czy plakac chyba sam lepiej siebie znam i wiem ze dzieje sie ze mna cos nie tak :( ale napewno nie jest to zwiazane z moja psychika :( bo co to z alekarz ktory mowi mi ze mam 21 lat i jestem mlody i przewrazliwiony, co to ma do rzeczy :(. Juz nie wiem gdzie mam sie udac tzn do jakiego lekarza zeby sie dowiedziec co mi dolega, co to za guzki i co z nimi zrobic??????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×