Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Zakrzywienie penisa po wycieku krwi ze środka


Gość Zbigniew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nietypowy problem, otóż rok wstecz, krew lała mi się z penisa, nie wiem czy to było skaleczenie lub z środka. Wiem, że nie mogłem powstrzymać tego, gdyż jak tak jakby lała się nie szybko lecz tak sporadycznie. Po kilku dniach wtedy poszedłem do lekarza (nie urologa) i w moczu nie było śladu krwi. Po pewnym czasie zauważyłem, że penis wisi w kierunku lewej strony tzn. że nie stoi prosto tylko przechyla się w bok. dodam, że to tak wygląda tak jakby coś się urwało W czasie wzwodu , mogę ręką przechylić go w stosunku do prawej strony daleko. Tak jakby nie wiem czy takie coś jest, ale tak jakby prawą stronę nie podtrzymywało coś. Tzn jak przechylam penisa w prawą stronę to czuję do jakiej granicy mogę go przechylić (tak jakby żyła czy coś blokowało, przepraszam ale nie wiem dokładnie czy takie coś jest, dlatego się pytam także), natomiast w lewą nie ma takiego oporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka anatomia, penis gdy jest swobodny to zwykle się układa po lewej stronie bo lewe jądro jest niżej i robi się przez to po lewej wolne miejsce i przez to w zwodzie zwykle na lewo jest przekrzywiony. Jak Ci to przeszkadza to może próbuj go trzymać po prawej jak najwięcej, ale pewnie na ten opór nie wiele to da, choć powinien być bardziej prosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące tego, do jakiego specjalisty mam się zwrócić z problemem dotyczącym krzywego penisa. Otóż, jest to bolesne wykrzywienie penisa ku dołowi, najczęściej ból odczuwany jest podczas erekcji. Także przez tę krzywiznę niemożliwe jest, by bez bólu zsunął się cały napletek. Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×