Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powikłania po usunięciu gangliona


Gość iza

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem po dwóch punkcjach ganglionu w nadgarstku,ostatnia odbyła sie trzy miesiace temu,po pierwszej punkcji zrobił sie on dwukomorowy narazie ganglion nie rośnie natomiast dostaje skurczy tej dłoni,dretwienia i bólu zwłaszcza palcy czy moze byc to jakis ucisk na nerwy,czy jest to cos niebezpiecznego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usunąłem tydzien temu ze stopy drętwieje mi jeden palec u nogi i mam caly czas zdrętwiala skore od rany do palcy czy to minie bo gralem w pilke dwa razy w tygodniu i nie wyobrazam sobie zeby moglo byc inaczej. lekarz mowi ze to wroci do pelnej sprawnosci za okolo miesiac, a ja zepsulem sobie wakacje nie zdecydowalbym sie na taki zabieg gdybym wiedziel to wczesniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po operacji gandliona ( na dloni).... A właściwie to miałam az dwa gangliony tylko jak przyszlo co do operacji to jeden przeskoczył na drugiego... pozniej dzieki Bogu zrobil sie malutki i mi go wycieli... Dzisiaj ( 2tyg. po operacji) byłam na zdjeciu szwow i okazało sie , ze mam jakiegos krwiaka pod tymi szwami...*/ No właściwie to odesłali mnie do domu bez zadnych informacji... i wogóle boli mnie ta reka..*/ masakra*/*/*/ Drugi raz nie zrobiłambym tej operacji napewno!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunęli mi ganglion przy stawie kolanowym. Niestety wrócił on *po chwili* na swoje miejsce. Jednak ganglion czasem sie zmniejsza a czasem zwiększa. W czasie jego wzrostu boli mnie noga od kolana aż do stopy. Ból jest straszny. Szczerze wole już żeby ten guz został i się nie pomniejszal, niż znosić potem ból związany z jego wzrostem. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×