Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z penisem, jak gdyby niepełny wzwód


Gość Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 19 lat i taki oto problem: próbowałem technik na powiększenie penisa tzw ściąganiem pierścienia (za pomocą kciuka i palca wskazującego tworzyłem pierścień mocno uciskając u nasady i ściągająć w gorę do żołędzia) robiłem to gdy penis był we wzwodzie lub niepełnym wzowodzie tylko lekkim stawrdnieniu. Po masturbacji penis opuchł mi, tak jakby bylo na nim za dużo skóry w stanie spoczynku. Po osunięciu napletka bardzo sie pogrubiał. Stosowałem żel Lioton1000 i Altacet i opuchlizna zeszła. Zauważyłem jednak że po prawie stronie prącia wyszła twarda żyła i mała fałdka jakby resztka tej opuchlizny która ani nie boli ani w zasadzie nie przeszkadza. Od tego czasu zaczęły się problemy ze wzwodem. W poczatkowej fazie podniecenia wszystko jest OK, ale gdy nie ma stymulacji lub gdy zostanie ona na chwile przerwana, penis lekko opada, jest w jakby półwzowdzie co jest bardzo kłopotliwe. Ciężko mi później doprowadzić go do stanu pełnego wzwodu. Czy dalsze stosowanie Lioton1000 lub innej maści może pomóc? Bardzo proszę o szybką odpowiedź, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nie no .. porażka

tak to jest jak amator bierze się domowymi sposobami za powiekszanie penisa. Zamiast psuć sobie penisa lepiej jakbyś kupił sobie na przykład tabletki Maxorman z USA w Polsce też sprzedaja w internecie. 3 - 4 cm więcej spokojnie byś uzyskał w 3 miesiące a tak co masz teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×