Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha po prawej stronie, wyrostek robaczkowy?


Gość agata

Rekomendowane odpowiedzi

Od pzedwczoraj boli mnie brzuch po prawej stronie,ciezko opisac mi umiejscowienie ale mam wrazenie ze czasem w podbrzuszu a czasem na wysokoscii nerek, trochę z boku tułowia, boli jak podnoszę prawą nogę, chodzę, niosę coś cięższego, jak leżę, za to nie boli jak dociskam ręką te całe miejsce. szis wieczor praktycznie caly czas leze, czy to moze byc wyrostek robaczkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ponad tygodnia odczywam bol w prawej, dolnej czesci brzucha, niedaleko pepka, blizej biodra. Po nacisnieciu w tym miejscu odczywam lekki bol. Czasem odzcuwam tez bol w innych miejscach: wyzej, nizej, czy bardziej z boku. Nie mam nudnosci, jem normalnie, nie mam biegunki, nie boli mnie podczas podnoszenia prawej nogi do pionu itp. Mam jedynie podwyzszona temperature ale mysle ze moze ona byc wynikiem lekkiego przeziebienia, bo boli mnie gardlo. Wczoraj mialem robione badania krwi i niby nic w nich nie wyszlo, ale czy moga one w zupelnosci wykluczyc zapalenie czy tez pojsc jeszcze na usg? Chcialbym upewnic sie na 100% ze to nei wyrostek. Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madzia

ja mam ten sam problem i mikt niewie co to jest przeszlam wszystkie badania od lekarza domowego az po ginekologa i nic i tak mnie odsylaja od lekarza do lekarza i wszyscy namnie patrza jak bym nie wiem z czym przyszla prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×