Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Prawdopodobny krwiak pourazowy - jak z tym walczyć i czy to jest właśnie to?


Gość Wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu byłem uczestnikiem wypadku motocyklowego, w którym nic, poza siniakami się nie stało. Uderzenie skupiło się jednak na lewym udzie jak i łonie. Dnia następnego udałem się do urologa, który obejrzał moje genitalia w celu ustalenia czy wszystko aby napewno jest w porządku. Okazało się że wszystko jest ok, tylko wielkie siniaki na łonie i udzie - nic poza tym. Mineło parę dni, udo zaczeło przybierać wszystkie odcienie fioletu wraz z genitaliami (głownie chodzi o łono, tuż nad prąciem, po lewej jak i prawej stronie). Jednak teraz zacząłem wyczuwać po prawej stronie mojego łona, na siniakach, stwardnienie (takie 1,5cm na 3cm). Zacząłem szukać po internecie i trafiłem na Państwa forum, dzięki czemu, zacząłem podejrzewać że mam najprawdopodobniej krwiaka/guzka w tym miejscu. Moje pytanie jest najstępujące: Jeżeli to faktycznie krwiak (nie wydaje mi się aby mogło to być coś innego - jednak za 4 dni mam już wizytę u lekarza rodzinnego umówioną), to czy istnieje możliwość walki z takim krwiakiem/guzkiem? Wspomnę że jestem już na leku o nazwie *detralex* jak i *heparinum gsk*. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×