Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Pęknięte żebro po zapaleniu oskrzeli?


Gość Nastka

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie...od dwóch dni mam straszny ból pod prawą piersią...Najbardziej boli, kiedy się poruszam, kaszle, kicham i głęboko oddycham. Wczoraj z bólu wylądowałam u lekarza. Lekarz dotykał mnie trochę w miejscu bólu i stwierdził pęknięte żebro. A jest to następstwem zapalenie oskrzeli, które ostatnio przechodziłam, ponieważ 1,5 m-ca choruję i wiecznie kaszlę, to płuca miały prawo przebić mi żebro. Jednakże lekarz nie skierował mnie na badanie RTG, tylko po *omacku* stwierdził przyczynę bólu. Dostałam ketonal w zastrzyku i wróciłam do domu. Za tydzień wyjeżdżam na urlop za granicę i nie chcę rezygnować z tak drogiej wycieczki...Ale lekarz nie poinformował mnie o zaleceniach...w jaki sposób mogę uśmierzyć sobie ból...jak postępować ze złamanym żebrem? Nosić opaskę uciskową czy nie? Czy lekarz po *omacku* może stwierdzić taką dolegliwość? Może powinnam wybrać się na jeszcze jakieś konsultacje? Proszę o poradę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki podobny broblem spadlem ze schoduf istuklem sie zlewej strony pojechalem do spitala zrobic przeswietlenie ale nie bylo zlomane jadonc do domu kichlo mi sie i cos peklo i o tego czasu mam bul przy odychaniu kuje nie samowicie jusz 4 dzien co to morze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×