Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szarpanie, kłucie niebolesne w jądrze


Gość Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry Panie Doktorze. Mój problem dotyczy jadra - mianowice czuję - jakby to napisać- niebolesne kłucie jądrze jakby cos pulsowało. Na pod Koniec maja br. zdiagnozowano u mnie (z wywiadu lekarskiego) zapalenie jąder (miałem nieliczne bakterie w moczu). Zapisano mi (dr rodzinny) Wit. C i jakis antybiotyk (nie pamiętam nazwy - ale był od bakterii właśnie w tych miejscach). Po kuracji antybiotykiem wszystko było juz dobrze. Po około miesiacu poczułem w trakcie leżenia na boku (kładłem sie spać) - dyskomfort(nie wiem jak to nazwać) w lewym jądrze. Ale wstydziłem sie iśc do lekarza i przeszło samo 9pojawiłao sie co kilka tygodni na chwile). Teraz czuje w prawym jadrze też dyskomfort (to jadro było lekko opuchnięte przez zakażenie bakteriami co były w moczu). Jest to coś jakbyszarpanie kłucie (ale takie jakby mi ktoś w jadro palcem pukał (trudno to nazwac co to jest). Gdy spałem na boku wcześniej było OK - teraz to mi nawet szarpie/kłuje nawet gdy pisze tego maila. Co to może być Panie Doktorze ? Dodam, że kiedys mialem 2x zagladane do pęcherza (krwiomocz nieuzasadniony - jak sie pojawił tak i znikł), mam alergie, lekką astmę. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×