Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Guzki pod skórą głowy


Gość @nna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Na początku opiszę sytuację i od czego to wszystko sie zaczęło. Rozpoczęło się bulem ucha (myślałam że to jakieś zapalenie) standardowe leki pomogły, następnie pojawił się bolący guzek pod skórą na głowie po 2 dniach pojawiły się kolejne i bardzo bolące guzki pod skórą i jeden w okolicy więzów chłonnych, jestem przerażona bardzo proszę o pomoc do kogo mam się zgłosić i co w ogole może mi dolegać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udać się najpierw do lekarza rodzinnego. Lekarz powienien zajrzeć przede wszystkim do ucha. Można też od razu udać się do laryngologa. Nie bardzo wiem czy te guzki są związane z zapaleniem ucha. Jak wyglądają te guzki? Gdzie dokładnie są zlokalizowane? Czy zlokalizowane są po jednej stronie głowy? Czy jest ich dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Zgłosiłam się już do lekarza pierwszego kontaktu, lekarz stwierdził zapalenie więzów chłonnych i przepisał antybiotyk. Przez 3 dni było wszytko ok natomiast dokładnie dzisiaj rano obudziłam się z bólem głowy takim jakbym uderzyła się w głowę, ból nie jest tylko w jednym miejscu. Ponownie pojawiły się guzki(obecnie jest ich 6, trzy które były czyli przy skroni, przy uchu oraz na czubku głowy powiększyły się) oraz opuchlizna przy zatokach czołowych, przy oku, z lewej strony nosa, lewa strona głowy z tym że opuchlizna jest dziwna ponieważ podczas dotyku odczuwam pieczenie i ucisk, przyznam również iż pojawiają się silne zawroty głowy. Antybiotyk zażywam nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od ok.2tygodni boli mnie głowa i pojawiły się małe guzki. Na początku jeden z prawej strony czoła,dwa dni później zniknęło i przeniosło się na tył głowy (w ciągu tych dni zdążyło się przenieść na wiele innych miejsc) . Byłam u lekarza ale ten stwierdził że nie wie co to jest i powiedział tylko że gdy to mi nie przejdzie da mi skierowane na badanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×