Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uciążliwe swędzenie jąder, mocno naciągnięta skóra na jądrach


Gość zmartwiony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zmartwiony

Mam 25 lat i od jakiegos roku mam problem ze swedzeniem jader, wczesniej nie zwrocilem na to uwagi gdyz nie wydawalo sie to byc cos groznego. od jakiegos czasu swedzenie jest strasznie uciazliwe i do tego gdy juz przestanie to skora na jadrach robi sie strasznie naciagnieta i wydaje sie strasznie gruba i twrada, zeby po kilku minutach byc normalna, luzna. Sa momenty, ze nie da sie tego nie podrapac, a co za tym idzie czeste rany na jadrach, ktore gdy sie goja swedza jeszcze bardziej. skora na jadrach jest poluszczona. nie swedza mnie cale jadra tylko czesc od spodu. moja higiena osobista jest na pierwszym miejscu, kiedys uzywalem rowniez damskich srodkow do higieny intymnej. Do tego dodam, ze sie gole w tych miejscach dla wlasnej higieny i regularnie. prosze o pomoc, gdyz juz nie moge wytrzymac a jestem za granica i raczej tutaj do lekarza nie pojde z taka sprawa. dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Najlepiej odstawić golenie. Swędzenie może być wynikiem odrastania włosków, również stosowanie tej samej maszynki do golenia miejsc intymnych przez długi okres może prowadzić do rozprowadzania bakterii, grzybów i w rezultacie zakażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam 15 lat i mam dokładnie taki sam problem tylko mi się to dzieje najczesciej w nocy kiedy śpię to się drapie.I w tym miejscu co swędzi nie rosną mi włosy.Czy mógł by mi ktoś pomóc ? ? ? bo się wstydze powiedziec o tym mojej mamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PatryK ^^

ja mam 13 i tak mam ten sam problem . Jestem już po dojrzewaniu i tak samo mam owłosione . Nie da sie tego nie podrapać .. Wciąż jest uciążliwe bo w towarzystwie , nie wypada łapać się za jądra i zacząć sie drapać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna nadmuchac torbe z jajami i dopiero ogolic, drapac, smarowac, ladnie umyc.Przebic igla skore (nic nie boli) wcisnac powoli w ta dziurke igle do pompowania pilek i pompka od roweru napompowac torbe ile sie chce.mozna do rozmiarow pilki od szczypiorniaka: miesci sie w dwu garsciach! Nadal nicnie boli, odglos balona przy drapaniu. Polaczenie pod skora na penisie! Powietrze przechodzi na czlonka: Chuj jak kilka balonow! Ale checa! Po zabawie wycisnij powietrze przez druga dziure. Skora sie zarasta po 15 sek. Przebijaj to samo miejsce raz w tygodniu, troche szczpie, tak jak percing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tego nie rob! Pompowanie powietrzem pod skore jest rownoznaczne z samobojstwem. Lepiej zrob se to zastrzykiem z soli fizjologicznej. Tak robia to teraz w Japonii, nowa moda!. Balon z wody pod skora utrzymoje sie 1 dzien (na czole). Pisze to ten sam Tomek i odwoluje poprzedni tekst po przykrym doswiadczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem i wyczytałem gdzieś w internecie, że swędzenie zewnętrznych narządów płciowych ma związek ze złym funkcjonowaniem wątroby. A więc trzeba wzmocnić wątrobę, np. Dietą lub ziołami, a problem zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam 15 lat i mnie jądra swędzą i pieką w dodatku co dzień je myje nie wiem czy to może być od żelu do kompania czy od czego ale wiem że mnie strasznie swędzą i pieką są całe czerwone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×