Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból pod żebrami


Gość Kinga

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana hyperechogeniczna o charakterze angiomyolipoma,tej wielkości wystarcza od okresowej kontroli/jest to naczyniomięśniak-łagodny guz. Co do torbieli,wymaga dalszej diagnostyki i ew.interwencji chirurgicznej.Jest na pewno przyczyną powstawania bólu,gdyż jedno i drugie może uciskać nerwy. o torbieli zadecyduje urolog/metod leczenia jest kilka,w ostateczności małoinwazyjna.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kasia z Zabrza

no i tacy są niektórzy lekarze ,człowiek mówi ze boli a oni taki tekst ,mi powiedziałlekarz prosze mniej stresu i tak mi mówi od roku bSilnyół brzucha z prawej strony jest coraz mocniejszy,ale jak sie okaże ze coś jest nie tak to później bedą na mnie krzyczeń *Czemu Pani Nie Przyszła Wcześniej Tylko Na Ostatnią Chwilę*.Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, dzis rano schyliłem się i kaszlnąłem, poczułem jakby mi coś się zerwało z tyłu pod żebrami, boli cały dzień, jak kaszlę jakby ktorś mi wbijłą szpile z tyłu pleców, czy to coś poważnego czy zerwałem mięśnie pleców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość brzoskwinka82

Od paru dni boli mnie pod żebrami,jest to taki ból jak bym miała obitą tą stronę pod żebrami.Bardzo boli jak psikam.bardzo bym chciała wiedzieć co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość chirurg Tomasz Stawski

To być może samoistny ból związany z podrażnieniem nerwów międzyżebrowych. Taka jest najczęstsza przyczyna takich dolegliwości. Jeśli ma Pani w tym względzie jakiekolwiek wątpliwości radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nekaja bole prawej strony brzucha,na samym dole oraz pod zebrami kłucie.Dodam tez,ze moje jelita sa nazbyt aktywne,ni =e wiem czy jedno z drugim ma cos wspolnego.USG wporzo,ginekolog tez,wiec skad kuzwa bole?leki wykluczone bo karmie piersia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jem apap i smaruje sie mascia ale to pomaga tylko troszeczke .ten bol jest tak uporczywy .jest coraz gorzej wczoraj nawet odkurzac nie moglam bo tak mnie bolalo a dzis az boje sie jak bedzie wygladal moj dzien ach takwlasnie w ciagu dnia boli ale tak naprawde wieczorem jest tragedia i reka prawa mi dretwieje co to jest ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×