Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Naciek w wyrostku a jego zapalenie


Gość Joanna

Rekomendowane odpowiedzi

Panie doktorze Dolegliwości po prawej stronie brzucha pojawiły się ok.miesiąc temu. Przebudziłam się rano z ostrym bólem brzucha,było mi słabo..czułam że coś utkwiło mi w jelitach. Wypiłam 3 szklanki wody ,popijając Ibum*em. Po pewnym czasie ból ustąpił, poczułam ulgę..wzdęcie minęło. Jednak nie do końca bo od tamtego czasu czuję po prawej stronie pokłówanie,nasila się ono gdy zjem coś gęstego,smażonego itp. Czy możliwe jest aby podczas tego wzdęcia wypełnił się wyrostek robaczkowy?Czy sam może sie wypróżnic czy jestem skazana na czekanie aż powstanie stan zapalny? Lub czy mogę miec uszkodzony fragment jelita który mi nadal dokucza? Nie mam goraczki ani mdłości. Dodam ,iż kontaktowałam się już z lekarzem rodzinnym zlecił mi badanie USG jamy brzusznej (nic nie wykryto),wizyta u ginekologa też niczego nie wskazała. Podczas kolejnej wizyty,czułam że w brzuchu po prawej stronie jest coś nie tak.Przy nacisku na brzuch lekarz nie odnalazł miejsca które mnie boli, w sumie w tym czasie nie czułam pokłówania. Lekarz stwierdził iż może byc to kolka jelitowa spowodowana przekrwieniem jelit lub stresem.Zlecił mi łykac nospę. Dziś właśnie pojawił się ten ból po prawej stronie,(mino iż nie miałam powodów do stresu) połknęłam nospę,potem rapaholin ale nadal kłóje gdy raptowanie się poruszę,mocniej napnę brzuch.Ból jest prawie nieodczuwalny gdy siedzę .Mija i nawraca..czuję jak pokarm przesuwa się w jelitach.. Z góry dziekuję za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×