Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból brzucha i nudności


Gość Kacper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w niedziele miałem gorączkę,ból brzucha, nudności oraz wymioty. Ból był tak silny, że nie mogłem nawet leżeć. Myślałem że się czymś zatrułem. W poniedziałek odczuwałem tylko ból, raczej lekki. We wtorek było wszystko dobrze, do wieczora kiedy złapał mnie silny ból. W środę znowu lekkie pobolewanie rano, ale później przeszło. Wczoraj na wieczór złapał mnie ból i dzisiaj rano mam biegunkę. Dodam, że nie mam apetytu (co mi się nigdy nie zdarzało), a na widok jedzenia mam lekkie nudności. Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc wam! Od 6 kl szkoly podstawowej mam straszne nudnosci..*/ Odwazylem sie pojsc do lekarza wtedy powiedzial ze za szybko dojrzewam wiec nic wielkiego nie zrobil mimo ze jestem juz w 1klasie technikum te uczucia towarzysza..:/(nudnosci, bol glowy, stres,bialy osad na jezyku) Minelo kilka lat od ostatniego badania wiec sie odwazylem po raz drugi.Zroobiono mi badanie krwi moczu kala i test na helicobacter.Wyniki wszystkie wporzadku .. Helicobactera nie ma pasozytow takze... Lekarz powiedzial ze to moze byc na tle nerwowym kupilem tabletki uspokajajace.... Niestety nadal nic?... Czy pozostal mi tylko gastrolog?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od 3 miesiecy mam problem mianowicie przewlekle nudnosci non stop do tego bol brzucha. Nie jest on silny ale czasami potrafi zwalic z nog.nie dawno urodzilam dziecko 4 miesiace temu, przed cieza nie mialam takiego problemu... nie wiem co mi moze dolegac mam dopiero 20 lat a juz cos sie dzieje. Prosze o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×