Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy ból w okolicy kości ogonowej to wyłącznie objawy ropienia krzyżowo-guzicznego?


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. Od 2 tygodni odczuwam ból w okolicy kości ogonowej. Wczesniej miewałam takie bóle ale trwało to góra dzien i po zjedzeniu tabletki przeciwbólowej ból ustawał. Teraz ból ten trwa juz dwa tygodnie najczesciej odczuwam go gdy chodze prominiuje on do posladka i powoduje ze kuleje na prawą nogę. Czytałam o ropieniu jednak wielu ludzi czuje ból po dotknięciu tego miejsca i czuje jakis guzek ja tego nie wyczuwam. Raczej jest to ból w środku taki trudno do konkretnego zlokalizowania. Ból czuje tez podczas leżenia na plecach i obracania sie. Mam pytanie czy po takich objawach mozna to zdiagnozować jezeli nie to o jakie skierowania powinnam poprosic lekarza rodzinnego zdjęcie kości ogonowej czy kręgosłupa czesci krzyżowej a moze skierowanie do specjalisty chirurga czy moze ortopedy? Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzis u lekarza ale on nic nie zdiagnozował poniewaz byłam po ketanolu i za bardzo nie odczywałam bólu w miejscach gdzie mnie badał za to dał mi skierowanie do chirurga i neurologa a wybrałam sie do niego ponieważ do wszstkich wczesniejszych objawów doszły dzis zawroty głowy łącznie z porannym omdleniem oraz odruchy wymiotne i mrowienie w dłoniach. zaznaczam odrazu ze nie jestem w ciązy. Czy cały czas sa to objawy rwy kulszowej? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem od tygodnia wyrósł mi guzek wyżej kości ogonowej. Boli przy siadaniu i leżeniu na plecach. zgrubienie jest czerwone w środku z białą kropeczką tak jakby *syfek*. Co to może być? Błagam pomóżcie. Smaruje mascia przeciwbolowo-zapalna ale to prawie nic nie pomaga. Nie chce iść do lekarza bo strasznie sie boje. Proszę o szybka pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×