Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z erekcją związany ze zmianą w strukturze penisa


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ! Szukam profesjonalnej pomocy w problemie z jakim chce sobie poradzić.Dokonam rozległego opisu aby ułatwić sprawę . Jestem 25 letnim mężczyzną.Na chwilę obecną po dość agresywnej suplementacji w celu poprawienia swojego zdrowia ogólnego oraz twardości erekcji przesadziłem i wyrządziłem sobie wiele szkód w organizmie. Zakupiłem książkę znanego na zachodzie urologa Stevena Lamm`a *The hardness factor* odnośnie dysfunkcji erekcyjnej jednak błędnie postępując oraz wykorzystując za duże dawki polecanych suplementów rozwinąłem wiele problemów w swoim organizmie. Przez zażywanie w nadmiernej ilości afrodyzjaków oraz podnoszących naprawdę bardzo mocno wolny testosteron preparatów oraz aminokwasu l-argininy (AAKG) - zwanego naturalną wiagrą nawet do 10 gram oraz niacyny doznałem problemów z układem krążenia (przez dłuższy czas utrzymywało mi sę bardzo wysokie ciśnienie ok 160/80 oraz pobolewało mnie nawet serce. Mój organizm wraca do normy ciśnienie monitoruje i utrzymuje na poziomie 120/80 jednak starty jakie zostały są dla mnie nie miłe. Na chwilę obecną po zdiagnozowaniu mnie przez miejscowego urologa mam żylaki powrózka nasiennego do zoperowania oraz najważniejsza spraw dla mnie problem z erekcją. Dokładniej na skutek tej agresywnej suplementacji i problemów jakie wynikły mój struktura mojego członka jest całkiem odmienna (pokrywają go widoczne *nitkopodobne* żyły, penis w stanie spoczynku wygląda jakby nie do końca odpływała z niego krew oraz jest dużo mniej elastyczny.Po zdobytej wiedzy wnioskuje, że jest to zapalenie. Czytuje mnóstwo informacji sieci oraz konsultowałęm się z urologami - jednak to tylko drogą internetową.Wiekszość mówi o początkowym leczeniu lekami przeciwzapalnymi jednak jeden ekspert poradził mi także wykonanie dokładnych badań penisa w gabinecie urologicznym. Całkiem niedawno przed tą szaloną suplementacją mogłem wykonywać ćwiczenia na powiększanie penisa, które jakby nie patrzeć przy wykonywaniu z rozsądkiem były dla mnie świetne (zacząłem mieć poranne wzwody oraz potężne nocne erekcje) teraz niestety ćwiczeń robić tych nie mogę ponieważ członek nie jest elastyczny jak wcześniej. Czytałem o wielu rozwiązaniach tego problemu oraz o fachowej diagnostyce tego przypadku(badanie doplerowskie w obrębie ciał jamistych członka oraz o skutecznym leczeniu takich przypadków, jednak czytałem także o sfrustrowanych wypowiedziach ludzi którzy bywali u różnych profesjonalistów medycznych i uzyskiwali informacje że to naturalny wygląd penisa a problem dysfunkcji ma u nich podłoże psychologiczne. Reasumując obecnie mam nie tyle co problemy z erekcją a powierzchnia mojego członka oraz pokryta jest tymi dziwnie wyglądającymi żyłami co sprawia że penis nie wraca do pełnego stanu spoczynku, brakuje mu elastyczności, erekcje są niepełne, występuje brak porannych wzwodów i jak pisałem wcześniej wszystko wywołane na przełomie ostatnich kilku miesięcy poprzez niemądre zażywanie przeze mnie powyżej wymienianych suplementów.Proszę o jakąś poradę jak powinienem postępować aby przywrócić naturalne funkcjonowanie mojego członka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie potwierdził ponieważ zajął się tylko tymi żylakami powrózka i poprosił o przyniesienie badania testosteronu.Odpuściłem gdy zaczął kolokwialnie o problemach znajdujących się w mojej głowie(a wiem, że miałem potężne zmiany i te żyły dla mnie to na 100% zapalenie ).Dziś chyba wybiorę się do swojego lekarza rodzinnego. Jeśli chodzi o moją osobę to wysiadło wszystko jak zaburzyłem układ krwionośny lekkie zapalenie prostaty(dokładne obiawy) wystąpiły żylaki powrózka i członek także jakby tam się coś za dobrego nie wydarzyło. Proszę o sugestie jak teraz z tym postępować, umawiam się już na wizytę do innych urologów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identyczny problem po ostrej suplementacji i rzuceniu nalogow.jedyne badania jakie zostaly u mnie przeprowadzone to badania krwi,hormonow i *ogledziny*.usg jader wyszlo dobrze,ale problem dotyczy penisa.twarde zyly,wiele na powierzchni skory.naczynia krwionosne,ktorych nie widzialem nigdy wczesniej pojawily sie w zasadzie z dnia na dzien.rowniez mam 25 lat.erekcje ranne sa ,ale to juz nie jest twardy penis a raczej tylko czesciowo wypelniony.odplywanie krwi z penisa trwa bardzo dlugo.czasem budze sie bez czucia w penisie rano.bole w jadrach,penisie,podbrzuszu.urolodzy mowia ,ze niemozliwe,aby cokolwiek sie zmienilo i ze mam problem w glowie.dla nich wyglada to ok,nie moga jednak na podstawie ogledzin stwierdzic tego co ja widzac duze wg mnie zmiany.naprawde zalezy mi na zrobieniu jakichs badan,sprawdzeniu stanu penisa,naczyn krwionosnych,ale nawet nie wiem gdzie je wykonac skoro kazdy urolog mowi:* nie martw sie*,przestan o tym myslec.jakie badania moge wykonac?w sumie to wiem jakie,naczytalem sie na ten temat.gdzie moge je wykonac?kto zna sie na wynikach itp.? z doswiadczenia juz wiem,ze wielu lekarzy sie po prostu na tym nie zna wiec jedyne co oferuja to usg jader.trwa to juz 4ty miesiac.zaczelo sie silnymi bolami,ktore wg lekarzy nie mogly wystapic.ciekawe,ze wierza pacjentom narzekajacym na bol plecow,reki lub nogi, a w bol w podbrzuszu juz nie...czy czegokolwiek sie dowiedziales?cos sie zmienilo MIchale???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Michale i Bogdanie25, niestety ja też jestem w podobnej sytuacji co Wy. Jesteśmy niemal rówieśnikami i ja też z powodu różnych ćwiczeń związanych z seksualnością rozchorowałem się na układ krążenia. Też chyba przeszedlem zapalenie prostaty, pojawiły się zmiany na członku i zacząłem mieć problemy z erekcją, bardzo boję się jej zaburzeń. Szukam pomocy. Staram się wychodzić z tej depresji ale to nie łatwe, dlatego piszę i chciałbym mieć z Wami kontakt. Jeśli się zgodzicie, napiszcie na mój mail: priv139@wp.pl... może jest jeszcze nadzieja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×