Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból lewego najądrza


Gość Olek73

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś miesiąc temu znosiłem w prawej ręce dość ciężką walkizkę z 3 piętra (2 razy). Tego samego dnia jadąc autem, że lekko boli mnie prawe jądro. Po zakończeniu podróży zbadałem palcami oba jądra i zauważyłem, że prawe najądrze jest lekko większe. W dotyku czułem lekki tępy ból, który promieniował do bodbrzusza. Przy tym bolały mnie prawe mięśnie lędźwiowe, jakby były naciągnięte. Po kilku dniach ból zniknął. Tydzień temu byłem na treningu piłkarskim i sytuacja się powtórzyła tzn. lekki ból prawego najądrza, ale zamiast bólu mięśni lędźwiowych bolały mnie mięśnie podbrzusza. Po dwóch dniach znowu spokój. Po wczorajszym treningu sytuacja się powtówrzyła. Lekki ból prawego najądrza, pachwiny i mięśni podbrzusza czy promieniujący ból podbrzusza. Mam 36 lat. Jaka może być tego przyczyna? Czy może to być naciągnięcie mięśnia dźwigacza mięśnia czy coś innego? Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej skoro taki stan pojawia się po wysiłku i ból umiejscowiony jest w pachwinie, a także w okolicy najądrza, wyczuwalne jest wtedy zgrubienie sugeruje to przepuklinę pachwinową. Radzę w tej sprawie najlepiej skonsultować się z chirurgiem ogólnym. Zwykłe badanie specjalisty ręką na pewno przyniesie odpowiedź na Pana pytania. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×