Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ropień pępka, kiedyś przepuklina pępkowa


Gość zaniepokojona

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zaniepokojona

Witam!od połtora miesiąca po dosyc mocnym wysiłku zaczął boleć mnie pępek (wspomnę że dwa i pól roku temu przeszłam zabieg przepukliny pępkowej w znieczuleniu miejscowym założono mi siatke) poszłam do internisty który wysłał mnie do chirurga ten stwierdził nawrót przepukliny i skierowal ponownie do zabiegu ból jednak się wzmagał ( pępek robil się coraz bardziej wypukly az pokazała się treść ropna) więc ponownie odwiedziłam chirurga który przeciął pępek bo okazalo sie że wybudował się tam duzy ropień minęło już prawie dwa tygodnie a ropa nadal spływa lekarz zalecił przemywanie szarym mydłem potem spirytusem salicylowym i okłady z riwanolu oczywiście chodzę dwa razy w tygodniu do chirurga który sprawdza proces gojenia wiem od chirurga że coś takiego zdarza się raczej żadko co mnie tym bardziej zaniepokoiło bo teraz boję się że moze jest coś w moim brzuchu po zabiegu który miałam co spowodowało taki stan zapalny nadmieniam że jestem osobą bardzo dbającą o swoją chigienę codzienną wiec tym bardziej nierozumiem dlaczego mnie to spotkalo.Proszę o wyjaśnienie i poradę co mogłabym jeszcze zrobić by przyspieszyć gojenie mojego pępka.Z gory bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zaniepokojona

witam !Diś już wiem co jest przyczyną bo jestem po zabiegu nawrotu przepukliny ale niestety po operacji moje problemy z ropą tym razem w ranie trwają!lekarz twierdzi że jest ok. ale ja juz zaczynam watpić bo to trwa tak długo!dziękuje za odpowiedz na moje pytanie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×