Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uciążliwa wysypka nad moszną


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około dwóch miesięcy dręczy mnie wysypka. Nie wiem do jakiego lekarza się zgłosić. Czy do urologa czy dermatologa czy jeszcze kogoś innego? Wszystko się zaczęło gdy pod koniec maja podczas stosunku z partnerką odniosłem uczucie jak by się lewe jądro cofnęło ( wyleciało z moszny i wpadło do środka ). Wystraszony odruchowo zacząłem naprowadzać jądro palcami w należyte miejsce. Przez kilka późniejszych dni nękały mnie bóle tego jądra. Udałem się do Urologa. Lekarz powiedział, że jest lekkie zapalenie a cofnięcie jądra jest niemożliwe i *głupoty opowiadam*. Przepisał mi jakieś lekarstwa, które oczywiście zażyłem. Jakiś miesiąc później na skórze zaraz przy samej górze moszny idąc w kierunku podbrzusza pojawiła się swędząca wysypka. Potrafiła być tak uciążliwa, że skóra łuszczyła się jak po opalaniu. Najdziwniejsze i co mnie najbardziej zaniepokoiło to, że jest ona tylko po tej lewej stronie ( jądro, które się *cofnęło* ). Jako iż jestem osobą uprawiającą sport ( przy ułożonej diecie ) pomyślałem, że to może wysypka spowodowana nadmierną ilością mięsa drobiowego. Odstawiłem więc na prawie miesiąc. Nie pomogło. Uczulony na coś szczególnie nie jestem, zresztą odżywiam się zdrowo. Tak więc pozostaje zadanie pytania. Skoro ta wysypka znajduje się tylko nad jądrem, z którym byłem u lekarza i nigdzie indziej, a na dodatek nie znika, mimo dbania o higienę i zdrowego jedzenia, to co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×