Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Penis mocno skrzywiony w dół


Gość Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 25lat mam penisa który jest mocno skrzywiony w dół, chciałbym wyprostować. Czy taki zabieg jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia jak tak to jakie placówki maja podpisane umowy? Po za tym raz na jakiś czas boli mnie prawe jądro i odczuwam jakiś malutki guzek na nim, Co to moze być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno na początku trzeba z tym problemem udać się do urologa. Powodów bolącego guzka na jądrze może być bardzo wiele (być może to tylko miejscowy stan zapalny). Trudno w tej sprawie cokolwiek oceniać i doradzać bez badania. To portal chirurgii ogólnej nie zajmujący się szczegółowo problematyką urologiczna. Musi zbadać Pana urolog i on wytłumaczy Panu czym jest guzek, a także czy skrzywienie penisa kwalifikuje się do leczenia operacyjnego. Myślę, że jeśli skrzywienie jest znacznego stopnia (utrudniające stosunki seksualne) na pewno taka procedura lecznicza jest dotowana przez NFZ. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominikk

Witam, tez mialem mocno skrzywionego penisa, uwierz mi albo nie ale wyczytalem kiedys na jakims forum o takim problemie i tak ktos pisal zeby trzymac penisa caly czas w gorze, ja tak nosilem penisa w majtkach moze przez rok i teraz jest wszystko idealnie, jest normalnie wyprostowany. Efekty widac juz po paru tygodniach. Pozdrawiam i zycze cierpliowsci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×