Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Powiększone jadra


Gość radek21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.mam powarzny problem az boje sie o tym pisac bo mam dosyc sporo powiekszone lewe jadro czasami mnie boli albo mam takie wrarzenie jak naczytalem sie w internecie o raku jadra.wiec tak mnialem operacje na zylaki jadra ok 7 do 9 lat temu sam juz dobrze nie pamietam jadro wtedy nie zmalalo ale tez nie bylo wieksze od kilku lat zaczelo sie powiekszac teraz jest duze ze moge je trzymac w dloni i jak je dotykam dokladnie to czuje skupisko takich jakby zyl w jakims woreczku w srodku ale z tego wszystkiego nie jestem juz pewien bo sie za bardzo przejmuje mam 21 lat i nie chodzilem z tym do lekarza bo uwarzalem ze jerzeli nie zmalalo po operacji to moze powinno zostac takie,jodro wraz z moszna opadlo w dol i czuje taki jakby lekki bol w brzuchu i na pachwinie obok penisa jest takie jakby miekka gorka czasami ale nie zawsze i juz sam nie wiem co to jest a w dodatku mam prace z duzym wysilkiem bo pracuje na budowie wiec czy to mozliwe ze to nawrot zylakow jadra czy cos innego.prosze o odpowiedz i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wygląda na to, że powstał u Pana wodniak jądra. Czasami taki wodniak jest następstwem leczenia operacyjnego żylaków powrózka nasiennego. Trzeba z tym problemem udać się do urologa. Jeśli to wodniak trzeba będzie go usunąć operacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×