Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Czy kompresoterapia pomoże?


Gość Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pana Dr.Kiedys juz pisalem do Pana odnosnie stanu mojej stopy.Otoz w 1996r mialem pierwsza operacje ,wowczas wycieto fragment skory bez marginesu gdzie stwierdzono Hamartoma.Zabieg na dlugo mi nie pomogl.po jakims czasie zaczolem szukac kolejnej kliniki ,ktora znalazlem w 2006r.Ponownie wycieto fragment skory Neurofibroma.Do roku 2008 byl wzgledny spokoj .Wroku 2008 ponownie znalazlem sie na stole operacyjnym,gdzie wycieto poraz kolejny kawalek skory Neurofibroma.Wtym roku tj 2009 mialem tez maly zabieg gdzie tym razem usunieto zyly odpiszczelowa i przeszywajaca.Zalecono komresoterapie.W roku 2001 mialem usuniety duzy guz srodpiersia Neurofibroma.Obecnie jestem na obserwacji guza podsluzowkowego dwunastnicy.Glowna choroba to Recklinghausen.Mam takie pytanie odnosnie stopy gdzie moge odszukac naprawde dobrego lekarza,ktory by mi choc troszki pomogl.Czy ta kompresoterapi cos wniesie dobrego w moje leczenie.Dziekuje Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Po zabiegu tj. Pański, czyli usunięciu żył pomoże w odpływie krwi z kończyny dolnej. Na pewno specjalistę znajdzie Pan w pobliżu (większym mieście), najlepiej chirurga naczyniowego. Więcej na: http://www.poradnianaczyniowa.zdrowemiasto.pl/index.php?art=6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×