Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Liczne guzy w płucach


Gość Aleksandra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,moj tato ma 47lat, jest gornikiem w kopalni miedzi-pracuje pod ziemia; na zdjeciu rtg (podczas badan okresowych) wyszla plama na plucu, po skierowaniu na tomograf okazalo sie ze jest tych guzow wiecej a ten najwiekszy byl widoczny na rtg 0.8cm ; poza tym wyniki krwi i moczu wyszly poprawnie; napomkne ze przed rokiem robil koronoskopie, gastroskopie, i wszystko bylo ok nie nie ma zadnych dziwnych objawow,jedyne co wzbudza podejrzenie to to iz po nocy budzi sie bardzo mokry,zgrzany,ale trwa to od 5lat,wiec czy mozliwe zeby to byl rak ? tak szybko moze sie choroba rowinać ? Aleksandra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maria Szulc Tczew

WITAM ,ja mam 45 lat,jutro ide ponownie do neurologa,mam podobno nowotwor mozgu,wykazal to MR,modle sie codziennie.wiem napewno ze jezeli okaze sie to prawda,bede konala w bolach to sie otruje,mysle ze PAN BOG mi wybaczy.mam8 miesieczna cudowna wnuczke i coreczke jedyna, bardzo je kocham i meza rowniez.Martwie sie tylko ze wnuczka mnie nie bedzie pamietala a tak bardzo ja kocham,no ale pewnie to wlasnie jest przeznaczenie.Nie pilam ,nie palilam i dlaczego i za co mam umrzec,zastanawiam sie. zegnam czytelników, pozdrawiam cierpiących i lekarzy ratującym nam życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 31 lat i mam nowotwor pluc takze balam sie smierci lecz teraz wiem ze tylko bog decyduje kiedy czlowiek ma odejsc.mam nadzieje ze pani zyje i nadal cieszy sie rodzina.wiara i zyczliwi ludzie ktorym mozna sie zwierzyc pomaga przetrwac kazde zalamanie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na badaniach RTG odkryto liczne guzki na moim prawym płucu. Mam 42 lata. Niby profilaktyk i radiolodzy stwierdzili, że to nic takiego, ale ja wiem swoje. Trzeba będzie się wynosić się z tego ziemskiego padołu. Ciekawe ile mi zostało? Rok, może mniej? Szkoda mi dzieci, maja po kilka lat, ale widocznie takie to jest życie nasze. 42 lata to chyba dobry czas na umieranie. Musze pozałatwiać wszystkie sprawy spadkowe, kredyty, ponieważ nikt nie oszuka przeznaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 57 lat od 7 miesięcy lecze się wszędzie mam nowotwor rosiany już w krwi wszystko mnie boli jelita kladka itd. tez mysle i samobójstwie ale czekam modle się za was i sibie zegnajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×