Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Ból po prawej stronie pod żebrami


Gość pavel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry pisze bo mam juz kilka lat bole po prawej pod zebrami i to jest bol ktory nasila sie podwieczur.kiedy sie polorze na prawej stronie cos mnie tam cisnie i zbiera mi sie na wymioty a nie mam czym,tyle ze mam w gardle uczucie slonosci malo to jak jest wieczur to mnie sie dzwiga cisnienie i mam probrym zbic mysle ze to jest od tego bulu. USG JAMY BRZUSZNE Watroba wielkoscia w granicach normy,jednorodna, o wzmozonym echu,PZW,ZW nieposzerzone,pecherzyk zolciowyduzy,zastoinowy, bez zlogow i cech aktywnego procesu zapelnego.Trzustka wielkosci granicznej, o wzmozonej echu i nierownych obrysach,jej okolicach bez struktur heterogennych. dzze naczynia jamy brzusnej niepooszerzone.Obie nerki bez zlogow i cech zastoju moczu o prawidlowym rysnku korowo-rdzeniowym, niepowiekszone.Sledziona jednorodna,wielkoscia w granicach normy, o gladkich obrysach, pecherz moczowy dobrze wypelniony,o gladkich scianach.Petle jelitowe bez zaburzen pasazu. Jama otrzewnowa i obie jamy oplucnowe bez wolnego pllynu i robilem wiele inych badan i bez skutku.czy mi ktos powie co mam dalej robic co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może powodem dolegliwości jest właśnie zastoinowy pęcherzy żółciowy. Być może zastosowanie doraźnie środków rozkurczowych przyniesie rozwiązanie tego problemu. Proszę z wynikiem tego USG wybrać się bezpośrednio do lekarza. On zadecyduje o dalszym sposobie postępowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od 4-ch dni mam bóle pod zebrami blizej srodka klatki piersiowej niz boku, przy oddychaniu, kichaniu, ziewaniu. Dzisiaj zaczelo mnie bolec przy skrecie w lewo klatki piersiowej. Bylem u lekarza i przepisal mi antybiotyk Amoxicillin (brytyjska nazwa), ale w rozmowie z nim nie bylo pewnosci, ze on wie co To tak naprawde moze byc.Jesli ktos z was mial cos takiego, prosilbym o jkas porade co robic, badz co to moze byc. pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KRZTSZTOF

witam mama bole z prawej strony pod zebrami nieraz mnie nie boli A nieraz boli mnie cały dzień niedlugo mam badańie usg żoładka może w końcu sie dowiem co mnie tam boli Prosze jesli ktos wie co mńie tam moze bolec niech do mnie napisze. krzysztof BYDGOSZCZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×