Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Za dużo skóry na penisie?


Gość Hubiq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam następujący problem, podczas wzwodu skóra nie schodzi sama z penisa (schodzi tylko do połowy żołędzia), ze sciągnienciem skóry nie mam najmniejszego problemu czyli nie jest to stulejka. Jednakże skóry jest tak jakby za dużo. Wydaje mi się, że to będzie utrudnienie podczas stosunku. Prosze o rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy operacja / zabieg jest konieczna jeżeli partnerka osiąga orgazm i ja również w sytuacjach wymierzonych wyżej ? Zawsze się zastanawiałem czy podczas stosunku to normalne że zoledz nie jest * nagi * lecz do połowy otulony napletem , chodź podczas masturbacji i sexu oralnego partnerka może ręcznie go usunąć nie odczuwam przy tym żadnego bólu . Kolejnym pytaniem jest zagadnienie wędrujących jonder głównie / częściej prawego zanika z moszny wskutek wejścia nad parcie w * okolice podbrzusza * nie odczuwam bólu mogę je delikatnie wypchnac by powróciły na swoje miejsce najczęściej lodoja tam przy dużym wysiłku fizycznym mięśni brzucha i nóg , masturbacji i podczas sex , czy ta przypadłość może być wpozniejszych latach odpowiedzialna za bezpłodność lub mam nadzieję że nie za impotecje ? Dziękuję za odpowiedź i jeśli 3 pytaniem nie przekraczamy możliwości serwisu proszę o polecenie jakiegoś lekarza na terenie Krakowa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×