Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Problem z oddawaniem moczu i ból w prąciu


Gość MAX

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku tego roku miałem operacje wydłużenia wędzidełka. po kilku dniach zacząłem często chodzić do toalety około 20 razy dziennie z dnia na dzień było coraz gorzej nie odczuwałem ulgi po wizycie w toalecie.przy ściąganiu szwów widziałem się z moim lekarzem powiedziałem mu o moich problemach w odpowiedzi usłyszałem ,że to przejdzie. po dłuższym okresie problemy nie znikły i nie dały mi żyć.po różnego rodzaju lekach trafiłem do szpitala na obserwacje po niecałym tygodniu miałem wykonane badanie usg nerek usg pęcherza badanie uroflodynamiczne i posiew moczu wszystkie badania były prawidłowe,rzekomo. Zostałem wypiasany do domu i po dłuższym czasie stosowania przepisywanego leku zmniejszyły się moje problemy ale nie znikły a dalsza kuracja nie przyniosła większych rezultatów. Teraz po 9 miesiącach ciągłych problemów ciągle czuję ból ,który przypomina duże parcie nawet małej ilości moczu w pęcherzu.Jest to uczucie,które cały czas mi towarzyszy dodatkowo odczuwam jakby niedomknięcie ujścia cewki moczowej.Często widzę na bieliźnie drobne wycieki moczu.nie mam ulgi po toalecie ciągle się źle czuję z tego powodu odczuwam różne bóle w okolicy pachwiny.Z toalety korzystam rzadziej niż na początku moich problemów ale i tak w dalszym ciągu korzystam stanowczo za często z toalety.Staram się chodzić jak najrzadziej.. 9miesięcy to stanowczo za dużo nie wiem co robić dalej z moim lekarzem nie mogę się porozumieć nie czuję żeby starał się mi pomóc dla mnie to sprawa najważniejsza co zrobić co może mi dolegać jakie badania mogę zrobić.Żeby dostać się do lekarza muszę długo czekać staram się w końcu zakończyć moje problemy zdrowotne bo nie mam przez to swojego życia osobistego,Chodzę do szkoły a tam to najbardziej mi przeszkadza. Proszę o odpowiedź i doradzenie mi w tej ciężkiej sprawie. ps.liczę na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyczyn jest klika zapalenie pęcherza moczowego jakaś wada układu moczowego a nawet piasek i kamienie co zrobić jak kolega haemophilus powiedział zmienić lekarza zrobić badania moczu posiew usg to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiew był robiony w szpitalu usg już naście razy te badania nic nie wykazują są jakieś dalsze bardziej dokładne badania ? chce jak najszybciej to załatwić jeśli przez 9miesięcy nic nie załatwiłem to boję się co będzie dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAX jak traktujesz ludzi to się nie dziwię jeśli u ciebie nie ma oddziału urologicznego to polecam poradnie urologiczną przy najbliższym oddziale urologicznym bez skierowania nie dostaniesz się do żadnej poradni urologicznej , a tym bardziej do szpitala możesz spróbować tam gdzie jest oddział urologiczny skorzystać z oddziału ratunkowego czyli SOR choć uważam ze szczegółowe badania specjalistyczne są w twoim przypadku są konieczne I jeszcze jedno Żadna porada lekarska przez internet nie uleczy cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*MAX jak traktujesz ludzi to się nie dziwię * nie zrozumiałem tego .mogę prosić o sprostowanie ? dlaczego miałbym próbować się dostać do poradni urologicznej przy najbliższym odziale urologicznym lub odziału ratunkowego SOR ? jeśli można to prosiłbym o sprostowanie wypowiedzi tak abym zrozumiał ? wiem ,że przez internet za dużo nie zdziałam ale w moim mieście żeby dostać się do urologa trzeba czekać 3 miesiące a ja nie mogę tyle czekać teraz przynajmniej wiem co mogę dalej robić gdzie się udać.lepsze to niż nic i nie wiedzieć co dalej . dziękuję za wymianę komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym wiedział to bym nie pisał . jeśli DR CZ nudzi Cię to to się nie wypowiadaj nie chcesz pomóc to się nie wypowiadaj . napisałem ,że po wymianie tych kilku komentarzy wiem co mogę robić dalej.wcześniej nie wiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×