Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Skrzep wokół napletka


Gość piecia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Od pewnego czasu mam problem a mianowicie duży skrzep wokół napletka.Mam tak jakby obrączke, a końce idą do wiązadła.Skrzep jest także wzdłuż penisa.Przez to zmienił mi sie napletek,podwija sie i nachodzi na siebie.Mometami jest nie do poznania,tak jakby flak.Wczesniej dostałem zapalenia cewki,gruczołu krokowego oraz bolały mnie jądra i był siny żołędz momętami.A to wszystko zrobiłem sobie przez to że za mocno jak był w zwodzie wyciskałem sperme do końca.Poczułem zapieczenie wędzidełka i od tamtej pory walcze z tym 3 miesiace.Zmieniła mi sie odrazu sora wokół wedzidełka ale jest już lepiej.Wyszły bardziej żyły wokół wedzidełka które podtrzymuja napletek.Byłem u urologa i przepisał leki i już troche infekcja przestała bolec ale skrzepy i delikatny ból cewki pozostał.Jak mam w zwodzie to widze że napletek mi schodzi z benisa gdy naciagam skore na penis wraca spowrotem.Widac napuchniete wędzidełko i są o dużo większe skrzepy na penisie.Tak jakby dużę zyły.Czaem sie mocno napinaa i ciezej jest odprowadzic napletek.Smaruje Lioton 1000 i zastanawia mnie ile czasu bede miał takie skrzepy bo normalnie zwariuje.Mam kobiete i nie moge od 3 miesiecy sie z nia kochac.Dostaje już kota.Prosze o jakąś podpowiedz.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×