Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Codzienny ból lewego jądra i pachwin


Gość bok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 22 lata i od ponad roku odczowam prawie codziennie bol lewego jadra pachwin, lewej nogi i czasami boli mnie prawe jadro.lewe jadro jest troche powiekszone (tak mi sie wydaje przynajmniej)nie mam na nim zadnych guzkow czy zgrobien ale na prawym jadrze mam taka jaby zyłke ktora wyczowam przy dotykaniu i małe zgrobienie ktore ciagnie sie jakby od najadrza itd.odczowam tez od jakiegos czasu tępe kłucie w zołedziu nieraz przez kilka sekund a czasami przez ok 5 mni.Prosze o szybka odpowiedz bo boje sie ze moze to byc cos powaznego.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewe jądro jest zwykle fizjologicznie większe od prawego. Niepokojące są jednak dolegliwości. Może to być torbiel (jadra, najądrza) lub inna zmiana np. żylaki powrózka po prawej stronie. Nie obejdzie się bez wizyty u lekarza (urologa), który dokładnie cie zbada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega mial podobne objawy od dyskopatii kregoslupa lędzwiowego. jeżeli masz drętwienie lewej konczyny to zbadałbym kregoslup. Sam też to mialem. jezeli chodzi o kręgosłup to pomoże tylko dr Andrzej Skórka z Lublina Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15 lat i objawy podobne tzn boli mnie lewe jądro i czasem wydaje mi sie ze bol ten przemieszcza sie do pachwiny albo uda (być moze promieniuje?) Bylem u lekarza w grudniu przed świetami. Mialem isc na kontrole w polowie stycznia ale bole ustaly dlatego poszedlem. Ale wczoraj znow zaczelo mnie bolec. Czytam rozne wypowiedzi na roznych forach i w zwiazku z nimi : stanu zapalnego jadra nie mam bo mialem robione badania i wsyzstko w normie, jadro lewe mam troche wieksze ale to podobno normalne, nie wyczuwam na nim zadnych zgrubien guzków itp zylakow powrozka tez nie mam bo powiedzial mi tak lekarz (z reszta to jest podobno widoczne a u mnie wszystko normalnie wyglada). Prosze o pomoc bo boje sie ze to moze byc cos powaznego a zaczyna mnie to denerwowac. Dodam ze mam 15lat i regularnie sie masturbuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam 15 lat i odczuwam ból lewego jądra czasami odczuwam to w lewym udzie i tak jakby lewy kabel od jądra jest większy . Proszę o pomoc bo obawiam się że to może być coś poważnego , ból odczuwam od około 3 tygodni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Miałem to samo pol roku temu. Udalem sie do lekarza, zalecil mi operacje na jadrach. Nie chce Cie martwic, ale konieczne bedzie wyciecie czesci wewnetrznej jadra. Jest to schorzenie wyleczalne, ale jedynie droga chirurgiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo od dwóch lat... robiłem mase badań i wszystko ok. Kazek czy możesz powiedzieć co było przyczyną tego stanu ? Kto Ci zdiagnozował tą chorobę ? Miałem robione USG, badanie pod kątem powrózków nasiennych, USG jąder, sprawdzaną krew, mocz, wszystko jest ok ... Byłem nawet u ortopedy i innych lekarzy. Dodam, że jedyny który cokolwiek wykrył to lekka dyskopatia i mam iść do neurologa zbadać dokładniej odcinek lędźwiowy ale czy to może być przyczyną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×