Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Sex podczas zapalenia jądra


Gość Raf

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wyjaśnienie jaki wpływ może mieć uprawianie seksu, bądź masturbacja podczas okresu antybiotykowego leczenia zapalenia jądra? Czy chore jądro nie pracuje zupełnie podczas zapalenia i dla jego stanu wytrysk nasienia jest obojętny? Czy też nie jest wskazany właśnie z powodu produkowania spermy przez chore jądro, jak również z powodu urażania chorego jądra? Czy zalecenia dotyczące możliwości uprawiania seksu mają takie same znaczenie dla osób o różnej aktywności seksualnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przeciwwskazań do uprawiania seksu czy masturbowania się w czasie leczenia zapalenia jądra. Wręcz może to wspomóc leczenie na skutek oprózniania kanalików z zalegającej spermy. Oczywiście należy to robić z umiarem i nie przeciążać się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze uprawiałem sex z moja dziewczyna i miała srodek dni płodnych i sie jej zlałem , potem dowiedziałem sie ze mam zapalenie jąder i jak widac moja dziewczyna była u ginekologa mało tego zrobiła przed tym test na ciąze (pobieranie krwi) i nic nie było, mysle ze moje plemniki nie były zdrowe *))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stapler - No to ciekawe że przeciwwskazań nie ma... Jak miałem zapalenie jądra to zrobiłem masturbację która zakończyła się prawie natychmiastową gorączką ok. 40 stopni. Trzęsło mną jak diabli. Trwało to ze dwie godziny, leki za bardzo nie pomagały. Po ustapieniu gorączki maiłem dość ostry ból podbrzusza podczas stania i siedzenia. Musiałem leżeć, wtedy nie bolało. Jak przypuszczam nastąpiło zapalenie nasieniowodu albo coś w ten deseń. Nie mam pojęcia co to mogło być. W każdym razie jak widać może się też pogorszyć po seksie lub masturbacji. Chyba że w moim przypadku było to coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zapalenie tylko jednego jądra, prawego. Nadal jest ono bardziej wrażliwe na gwałtowniejsze bodźce dotykowe czy wstrząsy, więc się staram nie *macać* *) Ale na moje oko obydwa są podobne w twardości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×