Skocz do zawartości
eChirurgia.pl
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ania Sz

Guzek na uchu, bolący przy dotyku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krystian
Siema mam też taką kuleczkę koło dziurki nie martwcie się to nic złego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mike
Krystian, ta kuleczka koło dziurki to pewnie hemoroid, musisz udać się niezwłocznie do proktologa. Koniecznie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ja nusz Ostry
ja pie*dole, powiedzcie mi co z tego, że cały świat dowie się, że *ja też mam*. Kur*a, czy to Wam pomaga rozwiązać problem? Cała banda debili wypisuje i żali się a nic z tego nie przychodzi! Niech albo ktoś sensownie napisze co z tym się robi (ktoś, kto już sobie z tym poradził) bo czytam po kolei milion durnych wypowiedzi, w tym laska, która się prawie posrała i chciała na pogotowie jechać... fuck aaa... jedyne podziękowanie dla MIKE*a za rozwiązanie zagadki *) przynajmniej wiem na czym stoję *) a raczej siedzę :D hehe pozdro dałny!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
Tutaj macie sensowną odpowiedź. https://www.zocdoc.com/answers/5797/what-is-this-bump-in-my-ear-lobe#. Małe cysty które się pojawiają i znikają. Nie ściskać, nie zgniatać. W razie wątpliwości -- do lekarza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Michał
Tutaj natomiast sugerują okłady z ciepłej wody kilka razy dziennie aby przyspieszyć naturalny drenaż cysty. http://www.ehow.com/how_4795383_warm-water-treat-cyst-earlobe.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rafi
tez mam takie cos od 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karol
Mam to od 6 lat i nic sie z tym nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Siebede
Sema zrobila mi sie taka kulka na uchu tzn w malzowinie usznej. Mam to od 3 dni i leci mi z tego ropa. Juz kiedys mialam takie cos tylko bylo mniejsze i samo znikalo. Boli jak dotykam i. Co to jest ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula
Ja mam takie coś od 2 dni przy kolczyku. Przekucie mam od 4 roku zycia ( teraz mam 22 lata) potem przez 6 lat miała tunel (około 4 mm) l i pojawiło się nagle. Może ktoś rzeczowo napisać czy coś robić, np wyjąć kolczyk/tunel czy czekać i samo przejdzie? Bo na razie kazdy się skarzy ze ma a nie pisze czy przeszło czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość dodano
Zobacz zdjęcia chorób http://www.bolimnie.com/galeria-chorob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina
Witam, mam problem od miej więcej roku na lewym uchu pojawiła mi się taka krostka sucha, twarda jak dotykam boli ostatnio krew mi leciała z tego, rośnie jest większa niż rok temu boje się że to coś poważnego. Pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość robert
syf z zimna wam wyskoczyl pelen tresci ropnej nie panikujcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.