Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Wędzidełko zagina penis w dół przy mocniejszym naciągnięciu napletka


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym poradzić sie co do tego, czy mam za krótkie wędzidełko. Przy stosunku nie odczuwam żadnego bólu, jednak przy mocniejszym naciągnięciu napletka, wędzidełko pociąga napletek, który natomiast zgina penis w dół. Czy to normalne, że przy mocniejszym naciągnięciu tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ewentualne wydłużenie wędzidełka, sprawiłoby wyprostowanie w jakimś stopniu prącia czy nie ma to znaczenia? Oraz czy jedyna metoda na wydłużenie to ingerencja chirurgiczna? Przepraszam jeśli powielam pytanie, które juz padło na tym forum prawdopodobnie wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sie dowiedziałem, zabieg refunduje NFZ. W takim razie, czy wystarczy zgłosić sie do wybranego przezemnie urologa, który ewentualnie skieruje mnie na zabieg? Ile kosztuje przedłużenie wędzidełka w prywatnej klinice i czy sama operacja jest na tyle skomplikowana, że jest diametralna różnica gdzie sie ją robiło? W tego typu sprawach jestem zupełnie zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką sytuację iż napletek normalnie schodzi za żołędzia... Ale hmm nie mogę go do końca ściągnąć i to sprawia mi ból.. Nie wiem czy bd mógł założyć kondoma na niego... Teraz mam dziewczynę i ona wie o tym że mam taki problem... Tylko chyba przez to nie bd mógł uprawiać sexu a nie chce jej zawieść przy naszym pierwszym razie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem z tym że gdy moja rakieta jest w stanie spoczynku to mogę sciągnąć napletek ale przy mocniejszym naciągnięciu penis zagina się w dół, gdy moja armata stoi mam problemy z całkowitym naciągnięciem napletka z żołądzia i czuje ból w okolicy więzidełka (jakby mi je rozrywało) przez jakiś czas zastanawiałem się co z tym zrobić były cwiczenia naciaganie w ciepłej wodzie z mydłem... przełamałem sie i pogadałem o tym z tatą on wytłumaczył mi ze da sie to naciągnąć i to jest zaden problem w wyleczeniu tego bo on tez tak miał w moim wieku a juz niema... jednak mam zamiar wybrac sie do urologa i iśc na zabieg albo przedłużenie więzidełka albo obrzezanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne,że podczas masturbacji na sucho,gdy symuluje uchy frykcyjne wędzidełko ciągnie żołądź do przodu ? Wtedy też napletek chce zejść na sam dół ale podtrzymuje go wędzidełko i ciągnie... Podkreślam,że penis nie jest nawilżony. Czy podczas stosunku będzie inaczej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki mialem podobny problem z wedzidelkiem i sciaganiem napletka we wzwodzie. Waskie wedzidełko blokowało żołądz i nieprzyjemny ból napięcia. Dzis mija 10 dni odkad mialem zabieg plastyczny usuniecia wedzidelka. Nie ukrywam że ciesze iż mam to za sobą. Powiem tak, wcześniej próbowałem rozciagac napletek w cieplej wodzie z mydłem i to bzdury że pomoże. Czesta masturbacja tez nic nie daje. Chlopaki najlepiej udac sie do lekarza urologa i on zobaczy co i jak... Jesli chodzi o zabieg - trwa z 10 min w znieczuleniu miejscowym (ja tak miałem) wczesniej lekarz posmarowal mi kremem znieczulającym *emla* i dał mi zastrzyk w małego (nic nie czułem) Wiadomo teraz mam małe szwy ale wszystko wraca do normy... lecz przez 3 tyg od zabiegu nie można współżyć jak również onanizowac sie. jak cos to pytacie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napletek potrafię odciągnąć dosyć daleko (około 1 cm pod żołądź) bez bólu,ale gdy obejmuje nawilżonego penisa dłonią i symuluje ruchy frykcyjne żołądź wykonuje śmieszne skłony w dół. Nic mnie w tym czasie nie boli. Moje pytanie brzmi: Czy to normalna *reakcja* i nic mi nie jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... ja przeszedlem ten zabieg. i polecam. jest diametralna róznica. placilem tylko za wizyte u prywatnego urologa ktory skierowal mnie dosc szybko do szpitala. rano przychodzisz wieczorem wychodzisz * pp nie ma czego sie bac !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przeszedłem zabieg podcięcia wędzidełka, około pół roku temu. Przed zabiegiem nie odczuwałem większego bólu przy ściąganiu napletka, jednak widocznie wędzidełko ściągało żołądź w dól, dlatego też postanowiłem udać się na ten zabieg. No i tu mój problem, bo teraz gdy mija 3 miesiąc od zabiegu nie czuję się z tym dobrze. Nie widzę różnicy, nawet gorzej, bo sprzęt mi po prostu nie działa tak jak powinien i straciłem pociąg do seksu. Nie wiem już sam czy zabieg był dobrze wykonany i jestem w kropce. miał ktoś podobną sytuację? Nie wiem co się dzieje i proszę o kilka słów pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamillo

Mam taki problem że wędzidełko zagina penisa w dół przy mocniejszym nagięciu i jak założę prezerwatywę to ona za chwile spada z penisa bo napletek zsuwa mi się na żołądź. Czy ten zabieg o którym mówicie pomorze mi w tym???? Czy to bezpieczne??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja was zaskocze. Trzy razy podcinałem wezidelko. Tak 3 razy. Ale sam! Z jednej strony zajefajna sprawa ale z drugiej strony stosunek z żoną :) mi się skrócił diametralnie :( tzn. Przyjemność jest ogromna ale krotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą metodą na zdrowego ptaka i Wasze wszystkie wyżej opisywane problemy jest obrzezanie. Miałem kiedyś /w wieku 22 lat/ stulejkę i musiano mi obciąć napletek. Przypadek sprawił, że mogę dziś /mam 50lat/ chwalić to co się stało. Utrzymanie higieny jest bardzo łatwe. Stosunki wydłużone a jak jeszcze żonce za krótko to zakładam podwójną prezerwatywę i jedziemy przez 40 minut. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×