Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Szczypanie penisa podczas stosunku


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się poradzić tutaj, gdyż mam nadzieję, że nie będzie konieczna wizyta u lekarza. Mój problem polega na szczypaniu penisa ( bądź bólu - ciezko określic ale bardziej szczypanie odczuwalne w okolicach spodu penisa ( przy żołędziu i wiązadełku ) które rozpoczyna się gdy czlonek znajduje się w pochwie. Trwa to od jakiś 4-5 dni, wczesniej przez 1.5 roku z tą samą kobietą mogłem współżyc i nie było żadnych problemów. Podczas pieszczot oralnych nie wystepuje tego typu sytuacja - wszystko jest normalnie. Jednak po wejsciu do pochwy penis zaczyna szczypac przez co potencja spada i uniemożliwia współżycie z parnterką. Kilka dni przed pierwszym bolącym stosunkiem odkryłem na penisie jakies podraźnienie ( na żołędziu ) + białą maź ( wyglądała jak brud, ale to nie możliwe ponieważ myję dokładnie penisa codziennie ). Jednak po umyciu kikukrotnym maź znikneła jak i podrażnienie, wszystko wydawało się już dobrze do czasu proby stosunków podczas ktorych odczuwalne jest to własnie szczypanie. Nie jest to zbyt mocny ból, jednak przez niego spada potencja. Nie wiem z kąd to sie wzieło i jak można to leczyc. ( Prob stosunkow były 3 w ciag tych 4-5 dni od ktorych wystepuje problem z penisem. ) Proszę o odpowiedzź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żel intymny posiadam ale jeszcze nie próbowałem, z tym że nakórat w tym wypadku nie było zbyt wielkiej suchosci pochwy. Chciałbym również jeszcze dodać że podczas oglądania penisa w miejscu gdzie szczypie nie widac nic, zadnego zatarcia czy czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowe spostrzeżenie - zawsze podczas zwodu ściąganie napletka bylo ciężkie choć zawsze się udawało, po prostu z lekkim oporem, teraz po ściągnięciu napletka podczas zwodu znów za szczypało mnie tamto miejsce, nie wiem w czym problem ponieważ zawsze napletek schodził i wszystko było dobrze i podczas seksu przyjemne, skąd wiąże sie to szczypanie przy wiązadełku takim razie? Jak już mowilem penis nie jest uszkodzoy, ale chyba samo z siebe nagle taki uczucie szczypania się nie wzieło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biala maź na penisie to pewnie drożdżyca a szczypanie może być dlatego, że kobieta może mieć drożdżyce albo infekcje jakąś grzybiczną i stad te szczypanie. Faceci nie maja objawow a kobiety tak. proponuje namowic partnerke na posiew i sprawdzic czy ona nie ma biales mazi pod napletkiem łechtaczki albo czy w pochwie nie ma białej grudkowatej mazi lub zółtej lub brzydkich zapachów. Moze tez miec nadżerke. U mężczyzn rzadko są zmiany na penisie jakies krostki czy zaczerwienienie, dlatego czesto nie wiedzą ze mogli cos zlapac a pieczenie swedzenie czy zaczerwienienie jest tylko podczas stosunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podczas stosunku muj partner muwi ze odczuwa swendzenie i nie ma ochoty na sex poniewaz nie czuje sie na silach po wizycie u specjalisty nie znaleziono zadnej choroby nie wiem co mam robic jaka jest przyczna swendzenia podczas stosunku czekam na pomoc co mam robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie idźcie oboje do lekarza.Rozmowa z lekarzemma na pewno coś załatwi. Zleci wam badania, nawet podstawowe coś wykażą. Bez krępacji! Takie rzeczy się zdarzają, a komfort życia seksualnego wróci do normy. Też tak miałem. Wspólna kuracja czyni cuda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×