Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Uczucie uszkodzenia jelita


Gość Paweł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem trochę wstydliwy ale jestem wystraszony wiec wole zapytać, a więc 3 dni temu dziewczyna namówiła mnie na wsadzenie marchewki w odbyt abym poczuł to co ona podczas sexu analnego, i tak zrobiłem była to mała dość miękka marchewka ale niestety utkneła i powędrowała głębiej, czułem dyskomfort i lekkie kłucie w okolicy jelita natomiast teraz od dwóch dni odczuwam jak by gazy uciekały z jelita do jamy brzusznej strasznie dziwne uczucie w brzuchu nie moge usnąć bo cały czas się kręcę w łóżku, do tego o wiele rzadziej się wypróżniam i czasami wyczuwam lekkie bóle w okolicach żołądka dolnej części brzucha i w okolicy serca. Niestety jestem po za granicami kraju nie mam ubezpieczenia i nie chcę niepotrzebnie wydawać pieniędzy więc proszę o porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Czyli mam rozumieć, że marchewka nie została wyjęta? Marchewka jest dosyć długa mogła zatrzymać się na zagięciu jelit, ponieważ w jelicie grubym odbywa się proces wchłaniania, głównie wody. Nie zostanie ona tu strawiona. Musisz udać się do chirurga. Trzeba zrobić rtg jamy brzusznej, ustalić gdzie znajduje się marchewka i czy nie będzie konieczne jej usunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie została usunięta, ogólnie nie była długa około 8cm i bardzo wąska i giętka czy jest możliwość że przebiła mi jelito czy raczej tylko utkneła i blokuje przepływ? dodam że nie moge prawie wcale spać jak usypiam to przebudzam się nagle z dziwnym uczuciem pobudzenia, jak przekrecam sie z boku na bok to czuję jak by coś w brzuchu przemieszczało sie z boku na bok mam co jakiś czas ból z lewej strony brzucha na dole poniżej pępka czasem też pobolewa z tyłu na plecach, i odczuwam mdłości bardzo często. jeśli to nic poważnego to raczej unikał bym lekarza z braku czasu i dużych kosztów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×