Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Miękki penis


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie mojego penisa, często się masturbowałem (kiedyś byłem uzależniony od tego :-( ale udało mi się z tego wyjść), 1) mój penis stał się miększy gdy jest w *spoczynku*. Czy to jest skutek mojej masturbacji, czy to trzeba wyleczyć? 2) Po drugie co jakiś czas jak naciągnę napletek i go przemywam czasami się dzieje tak jakby skóra z niego schodziła, zmyję to i jest ok. Czy to jest normalne czy też prawdopodobnie wywołane zostało przez moją byłą chorobę masturbacji? Nie chciałbym iśc z tym do lekarza i rozmawiać z nim w 4 oczy, bo nie mam tyle odwagi :-( , dlatego bardzo proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość haemophilus

Podczas spoczynku penis jest wiotki, ponieważ ciała jamiste nie są napełnione krwią, jak podczas wzwodu. Łuszczenie się skóry może być wynikiem grzybicy i można zastosować Clotrimazol. W razie, gdyby maść nie podziałała należy skonsultować się z urologiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, moj penis zrobil sie bardziej miekki w spoczynku niz byl kiedys, jest tez bardziej obwisly, nie jest to normalne jak jest napisane wyzej poniewaz wczesniej byl miekki w spoczynku ale nie do tego stopnia, mozna go wyginac zupelnie bez oporu we wszystkie strony oraz zginac w pol i wogole tego nie czuje, razem z tym pojawilo sie na nim ok. 2-3 twarde ruchome ciemne zylki, prosze o porade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez bezpośredniego badania trudno stwierdzić co się dzieje. Trzeba w tej sprawie udać się do urologa. Jeśli jednak wzwody są normalne, twardość w czasie wzwodu jest zachowana, stosunki nie zmieniły swojej formy to raczej nic niepokojącego się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam 23 lara i mam problem z wejściem mojego penisa do cipki mojej dziewczyny, bo mięknie i robi się wiotki, i mam pytanie, co to jest?? Czy to jakaś choroba?? Czy po prostu mnie moja dziewczyna tak nie podnieca, czyli nie pasujemy do siebie?? Proszę pomóżcie!!! :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od dwóch miesiecy mam mega wiotkiego penisa w spoczynku i obwislego ciężko dochodze przez to do wzwodu prosze o odpowiedz buegam po lekarzach i przyczyny nie ma tylko przepisuja sildenafil a nikt nieszuka przyczyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy onanizowaniu masz penisa sztywnego?. Jak tak to coś z popędęm lub jakaś nerwica. Ja kiedś miałem podobny problem okazało się że jedno i drugie było. Wszystko wróciło do normy jak zacząłem brać przez jakiś czas taki preparat prosent 600 miałem po nim taki silny popęd że nie było możliwości żeby penis robił się miekki. Nawet to zwalczyło lekką nerwicę związaną z brakiem samoakceptacji przez problemy łóżkowe z uwczesną partnerką. Teraz zawsze stosuję te tabletki gdy poznaję nową partnerkę bo seks z nową osobą zawsze jest dla mnie problematyczny i mam wtedy miekkiego penisa. Spróbuj może te tabletki załatwią twój problem. Trips

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×