Skocz do zawartości
eChirurgia.pl

Miesiączka po operacji laparoskopowej usunięcia pęcherzyka żółciowego


Gość Nadia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry, miesiąc temu przeszłam operację laparoskopową usunięcia pęcherzyka żółciowego, czuję się już dużo lepiej, a moje pytanie brzmi czy przeprowadzony zabiego miał wpływ na wystąpienie u mnie misiączki? Okres spóźnia mi się już parę dni (wykluczam ciążę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miesiąc temu miałam operacje usunięcia woreczka żółciowego zaczęto metodą laparoskopowa ale ponieważ miałam wcześniej dwie cesarki i za dużo zrostów zrobiono metodą klasyczną .Miesiączka spóżnia mi się już 8 dni wykluczam ciążę. Po operacji dostawałam Dolargan, Ketonal ,Pyralginę w zastrzykach ponieważ miałam silne bóle.Czy te leki i sam zabieg mogą mieć wpływ na miesiączkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA mam takie pytanie miesiac temu mialam operacje 10stycznia na noge .leczenie trwa nadal jednak zastrzyki i antybiotyki juz zurzylam Spoznia mi sie okres narazie 1-2 dni okolo czy jest to przez operacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu miałam laparoskopie (usuniecie cysty) . Po zaiegu okres wytapil normalnie tzn w 29dc, natomiast nastepny spoznia mi sie juz 20 dni, czy to normalne? prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam laparoskopie 15 marca 2010 , dwa dni później dostałam okres , brałam zastrzyki przeciwzakrzepowe , miesiąc później spóźniał mi się okres dostałam 26 kwietnia i ciągnął się przez cały miesiąc , lekarz powiedział , że to przez laparoskopie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miesiac temu przeszlam operacje na ropne zapalenie pecherzyka zolciowego zapalenie otrzewnej itd. powinnam dostac okres 12.06 a operacja byla 8.06...minal miesiac a ja dalej nie mam okresu.... dostawalam pyralgine ketonal delrium antybiotyki caly miesiac (augimentil) oraz zastrzyki przeciwzakrzepowe..nie jestem w ciazy a okresu nie ma boje sie .... stresuje sie dodatkowo tym*/*/ pomocy :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja miałam laparoskopie pecherzyka żółciowego jakieś 6dni temu i wczoraj zaczełam dziwnie plamić w sumie czas na miesiączkę najwyższy ale to jako na wygląda - w sumie jej nie mam tylko tak troszkę -Czy powinnam się nieopokoić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny to normalne, stres i lekarstwa mogą nas trochę rozregulować! Mi się po zabiegu laparoskopii woreczka żółciowego też parę dni spóźnił okres ale nastepny już był regularnie. Nie stresujcie się! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×